Dátum: 24.02.2018

Vložil: JAN.

Titulok: STOP ČIPOVANIU ŽIVÝCH TVOROV!A opäť je to tu, teraz už inak, zmeníme zákon a prinútime ľudí, pod hrozbou pokuty a tak, že si musia nechať očipovať psov....Preto sa pýtam, dokedy ešte budeme spať a budeme ticho, lebo jedno si zapamätajte, zajtra psov povinne a pozajtra už nás ľudí...!!!

"11Potom som videl inú šelmu vystupovať zo zeme; mala dva rohy, podobné Baránkovým, ale hovorila ako drak. 12Ajhľa, vykonáva všetku moc prvej šelmy pred jej očami a pôsobí, aby sa zem a jej obyvatelia klaňali prvej šelme, ktorej smrteľná rana sa zahojila. 13Robí veľké znamenia pred zrakmi ľudí, takže aj oheň zostupuje z neba na zem. 14Obyvateľov zeme zavádza znameniami, ktoré jej bolo dovolené konať pred očami šelmy. Nahovára obyvateľov zeme, aby zhotovili obraz šelme, ktorá má ranu od meča, ale ožila. 15Dostala moc dať ducha do obrazu šelmy, aby tak obraz šelmy aj hovoril a spôsobil, aby boli usmrtení všetci, ktorí by sa neklaňali obrazu šelmy. 16Pôsobí aj to, aby všetci - malí aj veľkí, bohatí aj chudobní, slobodní aj otroci - dali si znak na pravé ruky alebo na čelá, 17aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemal znak mena šelmy alebo číslo jej mena.

18V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. Jeho číslo je šesťsto šesťdesiatšesť!" ZJ - 13. kapitola.

J.A.S.


Pridať nový príspevok