Dátum: 13.03.2018

Vložil: Miroslav Ivánek

Titulok: 20 rokov - nadpozemské počatie pani Natálie

Na úvod niečo zo spoločného listu pani Natálie de Lemeny – Makedonovej svojim čitateľom z 23.9.1998:
,,Niektorí ste mi v posledných listoch priam zdesene písali o vašej neistote, keď ste boli svedkami neustálej negatívnej propagandy proti nášmu vodcovi. ak ste správne pochopili moju knihu, tak sa to teraz všetko okolo neho dostáva do vrcholu, každý sa zatrieďuje a prejavuje, komu slúži. kto chce poznať pravdu, musí poznať obe jej strany, aby si vedel spojiť súvislosti, preto čítajte občas aj Slovenskú Republiku /pozn.: noviny HZDS, ktorého predsedom bol pán Mečiar/, počúvajte Slovenský rozhlas a pozerajte aj STV /pozn.: verejnoprávny rozhlas a verejnoprávna tv v roku 1998/.
Náš vodca vyhrá voľby /pozn.: v roku 1998 pán Mečiar aj keď tesne, ale vyhral voľby/, napriek mnohým podrazom a nedôvere, lebo Boh vás odmení za vašu ochotu zmeniť svoje pokrivené názory v politike. VĎAKA NEMU budete mať ešte čas, aj mnohí iní, spoznať v tomto temnom svete BOŽIU PRAVDU. spočiatku bude mať náš vodca ešte ťažkosti, lebo ho mnohí sklamú, ale čoskoro sa politická hladina upokojí“...

Preto som začal týmto citátom, kde pani Natália píše o našom pravom vodcovi a že máme občas čítať aj ich noviny Slovenská Republika, lebo práve vďaka týmto novinám som sa dostal k dátumu počatia pani Natálie.
Začiatkom apríla 1999 som si cestou do Petržalky kúpil noviny ,,Slovenská Republika”, keďže bol piatok, bolo rozšírené vydanie s víkendovou prílohou. V tejto prílohe bol aj kvíz s otázkou pre čitateľov k obrázku, na ktorom bol Murillov obraz s názvom - ,,Nepoškvrnené počatie”, kde je zobrazená Žena, ktorá má pod nohami Mesiac, čo je znakom toho, že sa jedná o Ženu zo Zjavenia Jána – 12. kapitoly. Otázka v novinách v kvíze k tomuto obrázku znela:,, Či je možné fyzikálne, aby kosáčik Mesiaca bol tak symetricky naležato?“ Odpoveď je jasná, že fyzikálne nemôže, lebo kosáčik by nemohol byť naležato symetrický, lebo vždy existuje určité posunutie Mesiaca voči zvislej osi prechádzajúcej Slnkom. V ten moment ma okamžite napadlo, že je to fyzikálne možné, ale za predpokladu, že je spln Mesiaca a zároveň sa vyskytuje čiastočné zatmenie Mesiaca tak, že je vidno len symetrický kosáčik Mesiaca naležato. Keďže som si pamätal, že pani Natália de Lemeny Makedonová spomínala v televíznej relácii ,,Zoči-voči“ v novembri 1998, že počala niekedy v marci, napadlo ma, že zavolám do hurbanovskej hviezdárne a spýtam sa, či nebolo náhodou čiastočné zatmenie Mesiaca v marci 1998. Na moje veľké prekvapenie mi potvrdili, že bolo a to 13.3.1998.
V tom momente mi bol jasný DÁTUM NEHMOTNÉHO POČATIA PANI NATÁLIE.

Miroslav Ivánek

Pridať nový príspevok