Fórum - november 1998

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: 28.11.1998 IMANUEL – Kráľ kráľov, Pán pánov, sa nám narodil


Ak chcete, môžete sa k nám na diaľku pridať.
Večer 28.11. si doma slávnostne pri sviečkach a Slove Božom pripomenieme výročie, kedy sa v noci z 28. na 29. novembra 1998 naplnilo zasľúbenie o príchode Kráľa Tisícročnej ríše na Zem, zasľúbenie narodenia chlapca, ktorý hneď po narodení bol vzatý k Bohu a Jeho trónu, aby po návrate na očistenú planétu Zem – na počiatku Tisícročnej ríše, pre našu spásu, mohol Imanuel vládnuť „železným“ žezlom.
Vďaka Ti, Bože, za všetku tú milosť.

Dátum: 25.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Sokrates


Stále aktuálne, dokonca dnes viac ako včera a predvčerom....


""Demokratické zriadenie doplatí na to, že bude chcieť vyhovieť všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých a demokracia im to dá. Mladí budú chcieť práva starých, ženy práva mužov a cudzinci práva občanov. A demokracia im to dá. Zločinci budú chcieť obsadiť verejné funkcie a demokracia im to umožní. A až zločinci demokraciu nakoniec ovládnu, lebo od prírody bažia po mocenských pozíciách, vznikne tyrania horšia ako ktorákoľvek monarchia či oligarchia,"

J.A.S.

Dátum: 23.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: A budú vás prenasledovať...a nie len to...9Vtedy vás budú sužovať, budú vás vraždiť a všetky národy budú vás nenávidieť pre moje meno. 10A vtedy sa mnohí pohoršia, budú sa navzájom udávať a nenávidieť. Matúš - 24. kapitola

9A keď otvoril piatu pečať, videl som pod oltárom duše zamordovaných pre slovo Božie a pre svedectvo, ktoré vydávali, 10a kričali mohutným hlasom: Vládca svätý a pravý, dokedy nebudeš súdiť a nepomstíš našu krv na obyvateľoch zeme? 11A každý dostal biele rúcho a povedali im, aby odpočívali ešte krátky čas, až doplnia mieru aj ich spoluslužobníci a bratia, ktorí majú byť zamordovaní ako oni. Zjavenie Jána - 6. kapitola.

https://www.facebook.com/ne.cz.info/posts/557438651258686

IMANUEL príď....volám už každý deň....

J.A.S.

Dátum: 23.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:A budú vás prenasledovať...a nie len to...Zjavenie Jána - 6. kapitola: https://www.youtube.com/watch?v=bB1udO5lJRM

Dátum: 22.11.2017

Vložil: Michal Lazor

Titulok: Mečiar sa vráti

Vladimír Mečiar sa vráti, plný sily a energie. A potom nastane medzi jeho odporcami skutočný plač a škrípanie zubov, lebo hubiť to už bude Boh a bez milosti. P.S. Ďakujem za informáciu o jeho web stránke, treba to šíriť medzi ľudmi. A vydržať :)

Dátum: 20.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Zo stránky Vladimíra MečiaraList od občianky ku dňu Ústavy
Vážený pán Mečiar s rod.

Keď Vám píšem tieto riadky je 1. septembra 2017 štátny sviatok – Deň Ústavy SR a sledujem prenos z NRSR. Sledujem, počúvam až do konca a som na infarkt. Márne čakám na slová ako poďakovanie, vďaka a pod. určené človeku, ktorý sa o Ústavu a našu štátnosť najviacej zaslúžil. Nechápem dnešnú dobu, nerozumiem politikom, pripadajú mi neúprimní, falošní a ako by sa báli priznať a povedať pravdu, komu patrí najväčšia vďaka za všetko v SR.

Kto ju vlastne vytvoril, vdýchol jej život a naučil ju chodiť. Ako sa dá na toto všetko zabudnúť? Asi trpia amnéziou, ale všetci? Sú u mňa zbabelci a chudáci. To Vy by ste sa nikdy takto nedokázali zachovať. Ani ja nie, lebo ako sa hovorí, som tej istej krvnej skupiny ako Vy.

Pamätám sa na ťažké situácie v NRSR ktoré boli a ktoré ste Vy brilantne vyriešili. Zobrali ste na seba aj to, čo ste nepovedali, neurobili a ja som Vás vtedy za Vaše nadčasové a rytierske chovanie nesmierne obdivovala a zostalo to vo mne dodnes. V takomto duchu rytierskosti, hrdinstva a úcty k svojmu štátu som vychovávala svoje deti a dnes už aj vnúčatá.

Vaša fotografia ako symbol ľudskosti, dobroty, múdrosti, chrabrosti a nadčasového myslenia zdobí celé roky náš byt a všetci to s úctou rešpektujú.

Pokiaľ žijem cítim svoju povinnosť napísať Vám tieto riadky, aby ste vedeli, že v SR žije veľa ľudí, ktorí si Vás vážia, majú radi a nikdy Vám nezabudnú, čo ste pre nich na Slovensku urobili. Vytvorili ste nám náš milovaný domov, v ktorom sa nám darí, ale Vám sa za to patričnej úcty a poďakovania nedostalo. To je nevďak najhrubšieho zrna a verím, že nápravu urobí až história s novou generáciou ľudí.

Prajem Vám a celej Vašej milej rodine všetko najlepšie, najkrajšie, hlavne veľa spokojnosti a zdravia do ďalších rokov.

https://www.vladimirmeciar.sk/list-od-obcianky-ku-knu-ustavy/#more-41

vladimirmeciar.sk

J.A.S.

Dátum: 21.11.2017

Vložil: Miroslav Ivánek

Titulok: Re:Zo stránky Vladimíra Mečiara

Vďaka za info, vôbec som o tejto stránke nevedel...

Dátum: 21.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Zo stránky Vladimíra MečiaraDonedávna ani ja, preto to posúvam ďalej....Mečiar ešte vždy nepovedal posledné slovo a z toho sa veľmi teším...J.A.S.

Dátum: 21.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Re:Zo stránky Vladimíra MečiaraDokonca tejto noci som mal sen s V. Mečiarom....J.A.S.

Dátum: 21.11.2017

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Re:Zo stránky Vladimíra Mečiara

Výborne, teším sa, ...
Dá sa tam nejako napísať? Asi to diriguje iba Vladimír.
Aj to video je už nedostupné. To mi fakt niečo pripomína...
VĎAKA a VYDRŽAŤ!

Dátum: 16.11.2017

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Spomienky na november 1989 - (na youtube ma vypli, rutube nie)

Všetkým, ktorí ešte žijú.
Zaspomínajte si so mnou na NOVEMBER 1989, ale hlavne myslite na budúcnosť svoju, ako aj na tých, ktorí prídu po vás…
https://rutube.ru/video/fccc1042053a6da38b6f9ef043b55749/?ref=search
Jozef Potúček


zbytok na nat98

Dátum: 17.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Moje spomienky na november 1989Tiež som zvonil, tiež som sa tešil, ale tiež som videl, že ako sa čakalo, nie mnou, ale tými, že čo z toho nakoniec bude, ktorí slúžili vtedajšiemu systému, ako postupne povychádzali z dier, skrýši, aby pod iným kabátom mohli naďalej pokračovať v tom, čo robili donedávna, dokonca teraz pod vlajkou klamlivej demokracie...

Nič sa nezmenilo, nič, dokonca sa to neraz oveľa zhoršilo, nehovoriac o medziľuských vzťahoch, tam to je dnes priam katastrofa, len sa to všetko priblížilo ku konečnému vyvrcholeniu tejto starej doby, k dobe Veľkej očisty, ktorú ja vítam s vďakou k Bohu...

"Len jeden to tu dá raz a navždy do poriadku, IMANUEL, v zmysle zákonov Boha, nie v zmysle ľudskej chytrosti...!"

J.A.S.

Dátum: 08.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Bráňte našu Ústavu!


Podpisujte, ak ste za zachovanie štatútu tradičnej rodiny...: https://www.podpisem.sk/brante-nasu-ustavu/

" Nič nie je horšie, ak dobrí ľudia mlčia..."

J.A.S.

Dátum: 08.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Bráňte našu Ústavu!Tiež zaujímavé, k čomu sa odhodlal Harabin: https://www.infovojna.sk/article/stefan-harabin-podal-dnes-na-generalnej-prokurature-trestne-oznamenie-za-pomoc-na-hromadnom-vrazdeni-civilistov

Konečne niekto, kto ovláda tento ich pozemský trestný zákon....

Dátum: 05.11.2017

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Odkaz z Krajských volieb 2017 na Slovensku: NIE JADRO EU! NIE ISLAMIZÁCIA SLOVENSKA!


Mnohí odborníci, novinári a politici sa vyjadrujú k výsledkom krajských volieb 2017, hovorí sa o totálnom prepade a fiasku vládnej koalície Smer, SNS a Most-Híd, ako aj o neúspechu Kotlebovej strany.
Obšírne sa analyzujú príčiny tejto obrovskej zmeny, skoro všetci pravicoví politici sa tešia, že sa nezobudili do tzv. hnedého fašistického rána, a pritom si iba málokto uvedomuje, čo sa vlastne stalo.
Ak si spomenieme, aká téma hýbala najviac celým Slovenskom v poslednej dobe, okrem boja proti hnedému extrémizmu, je to účasť Slovenska v Jadre EU.

A ľudia na celom Slovensku jasne dali súčasnej vlastizradnej koalícii odkaz:
NIE JADRO EU! NIE ISLAMIZÁCIA Slovenska po vzore Nemecka a Francúzska!

Výsledky týchto volieb neboli o Kotlebovej strane, ako nám to aj mainstream podsúva, oni boli o zrade strany Smer a SNS na slovenskom národe, o zrade Most-Híd na maďarskej menšine!

Ľudia si zvolili poväčšine zdanlivo opačný tábor – tzv. pravicu, iba zorientovaní voliči sa rozhodli voliť predstaviteľov ne-štandardných a ne-systémových strán. Výsledné počty a percentá zodpovedajú vývoju komplexnej informovanosti každého jednotlivca.
V prešovskom kraji sa napríklad znovu mohli tešiť voliči Kresťansko-demokratického hnutia, pre ktorých určite nie je vzorom dnešný život potlačovaného domáceho Nemca či Francúza, kde kresťanské hodnoty a tradície sú pomaly viac na obtiaž než na prospech.
V Bratislave sa zase pán Ftáčnik sťažoval, že mu podpora Smeru tesne pred voľbami vlastne poškodila, a pritom asi nejako pozabudol, že ako minister bol členom Strany demokratickej ľavice – predchodcu strany Smer-SD ako súčasti Dzurindovej vlády pri schválení vraždenia civilov v Juhoslávii lietadlami zločineckého paktu NATO.
V Banskej Bystrici sa na čele zase zopakoval rok 1998: Všetci proti jednému. V tomto prípade tam tradičný boj pravice a ľavice nebol predmetom záujmu zainteresovaných, pretože sa objavil ktosi tretí, ktorý by mohol narušiť nekonečné striedanie iba dvoch alternatív, samozrejme zničujúcich pre jednoduchý ľud.
Strana Kotleba-ĽSNS vzhľadom na počet voličov získala hlasy cca v rovnakom percentuálnom množstve ako v minulých parlamentných voľbách, takže týmto smerom sa nedá hovoriť o nejakom ústupe, skôr naopak, rady členov tejto strany sa neustále rozširujú a iba budúcnosť ukáže, kto dnes vlastne naozaj stratil a kto získal.

Takže zopakujme si podstatu ODKAZU SLOVENSKÉHO VOLIČA v roku 2017:
NIE – JADRO EU!
ÁNO – SUVERÉNNA A SEBESTAČNÁ SLOVENSKÁ REPUBLIKA!
ÁNO – ROZSIAHLEJŠIE ROZHODOVANIE V SAMOTNÝCH REGIÓNOCH a postupný prechod na PRIAMU DEMOKRACIU!

Dátum: 05.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Odkaz z Krajských volieb 2017 na Slovensku: NIE JADRO EU! NIE ISLAMIZÁCIA SLOVENSKA!Ale povedzme si na rovinu, ani žiadna pravica, ľavica a strednica, ale len Boh a jeho Pravda je pre nás 100% zárukou na záchranu a spásu....:O)

J.A.S.

Dátum: 05.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Po voľbách..."Komu niet radi, tomu niet pomoci..." Asi tak to ja cítim aj po týchto voľbách...

Dobrý deň Slovensko alebo Dobrú noc a spí pokojne aj naďalej....Len aby si raz neprespalo to tak, že už bude navždy neskoro....

J.A.S.

Dátum: 04.11.2017

Vložil: JAN.

Titulok: 4.11.Dnes sú na SK voľby do VUC...Verím, že ste boli a zúčastnili sa, že ste aj správne vybrali..:O) Ale nie o tom som chcel...

Dnes je tomu 19 rokov, keď v tento deň mala vyjsť správa o narodení IMANUELA v správach, ktorá bola neodvysielaná, odmietnutá, hoci p. Makedonová sa snažila, aby to práve v tento deň bolo, tak namiesto tak dôležitej správy pre ľudstvo sa ľudia dozvedeli, že nejakému chlapíkovi bolo prišité iné prirodzenie, tak ako o tom hovorila v jednom rozhovore sama p. Makedonová....Tak takýto je tento svet, kde pre Svetlo a správy o ňom niet miesta....Tma sa rozpestrelá na Zemou ešte viac...

" Prečo si myslíte, že táto doba je odsúdená na zánik?

Vy to nevidíte, ako víťazia nepravé životné hodnoty - lož pred pravdou, nevedomosť pred poznaním, nespravodlivosť pred spravodlivosťou?

Poviem Vám príklad: 4.11. 1998 bol astrologicky vhodný čas na zvestovanie významnej udalosti na celom svete. Žiadali sme masmédia o zverejnenie správy o narodení Imanuela v tomto mesiaci. A viete ako to dopadlo?

Celý svet namiesto tejto, pre prežitia ľudstva dôležitej správy, sa dozvedel z masmédií inú, ktorá zaujala pozornosť všetkých ľudí - talianskemu lekárovi sa podarilo transplantovať mužský pohlavný orgán!Na túto správu malo takmer každé masmédium vo svojich správach miesto, ale na tú správu, ktorá mala zachrániť ľudstvo pred samozničením, nemal nikto ani voľný priestor, ani odvahu.

V súčastnej dobe je pre ľudí zaujímavejší pohlavný orgán ako Boží syn prichádzajúci na Zem! A ľudia stále nechápu, že sú zavádzaní nepodstatnými informáciami od Pravdy a pravého poznania." Nitra 1998.

Temno už ovládlo všetky odvetia, preto je očista viac ako potrebná, aby Nový deň povstal, deň Boha, kde už nebude miesta pre temno a jeho výčiny, ale už len pre Boha a jeho zákony, pre jeho Syna IMANUELA a výstavbu Tisícročnej ríše...

IMANUELA sa narodil 28.11.1998!

J.A.S.

Dátum: 30.10.2017

Vložil: JAN.

Titulok: Blikajúce SlnkoPozrite si, stojí to zato, to som dnes našiel vo svojej pošte...

Benina v Nigéria 13.10.2017: https://finedeitempi.wordpress.com/2017/10/15/la-madonna-inizia-dagli-ultimi-ma-a-roma-tutto-tace-ecco-il-miracolo-del-sole/

J.A.S.

Dátum: 28.10.2017

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: VOSR-2017 – 100 rokov od VOSR-1917


100 rokov od Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie v Rusku 1917
alebo
prebiehajúca <Veľká Októbrová Sametová Revolúcia – VOSR-2017>

Boľševickí červeno-gvardejci pod vedením Vladimíra Iljiča Lenina, finančne podporovaného a poslaného do Ruska zo západu, sa v roku 1917 chopili moci. Veľká októbrová socialistická revolúcia bola u nás a v komunistickej internacionále oslavovaná začiatkom novembra iba vďaka posunu dvoch kalendárov, Juliánskeho a Gregoriánskeho.

Opakuje sa nám po sto rokoch znovu podobný scenár?
Podľa tejto hypotézy, ktorú ale dnes ktosi v praxi naplno aj realizuje, by dejová zápletka zostala, k zmene by došlo iba v obsadení hlavných postáv tohto celosvetového divadla a namiesto boľševikov by do čela nastúpili akísi sveto-občania.
Čiže neposlušného „cára“ Putina by vystriedal poslušný, zo západu dosadený panáčik na šnúrkach a moci by sa v Rusku konečne ujali dúhoví neokoni, alias červení pruhovaní psycho-gvardejci, princovia s modrými hviezdami na čele a Samovým klobúčikom na hlave.
Rozdiel by tu bol ešte jeden – ten podstatný. Pred sto rokmi vznikol Sovietsky zväz iba na euro-ázijskom kontinente, avšak v tomto prípade by sa „Zväz proamerických socialistických republík“ rozšíril z Ruska, Ameriky cez Európu, Afriku. Áziu a Oceániu až do posledného kútika Zeme.
Ó, aká by to bola len krásna – pruhovaná – orwellovská perspektíva…

Ak sa ale podívame na dnešné dianie vo svete, nedá sa s blížiacim stým výročím Veľkej októbrovej socialistickej revolúcie vylúčiť ani úplne opačný scenár. A to sa aj deje. Viacerí jasnovidci predpovedali práve na túto dobu zásadný obrat v myslení ľudí a prevratné zmeny na Zemi.
Jednoznačne vidieť, že práve dnešní vládnuci predstavitelia socialistov, resp. sociálnych tzv. demokratov, so svojou absolútne nesociálnou a protiľudovou politikou dostávajú hlavne v Európe v poslednej dobe riadne na frak.
A tak sa neodvratne blíži deň, kedy práve USA a popri tom aj EU (Euro-Babylon) sa začnú v sebe definitívne a viditeľne rozpadať, čiže tie neživé totalitné systémy, ktoré celé desaťročia podporovali a nekompromisne presadzovali aj vojenskou silou demokratické zmeny v celom svete, iba doma nie. Veľký sen tzv. „elít“ o vytvorení <Spojených štátov európskych> sa pre ich projektantov a realizátorov mení na nočnú moru – všetko V PROSPECH CELÉHO ĽUDSTVA.
Nedajme sa teda zotročiť, buďme trpezliví! Už to dlho trvať nebude…

V roku 1917 v Rusku čosi veľké začalo Veľkou októbrovou socialistickou revolúciou a presne o sto rokov neskôr, v roku 2017, sa v uzavretí kruhu odohráva VEĽKÁ OKTÓBROVÁ SAMETOVÁ REVOLÚCIA (VOSR-2017).
Ľudstvo sa prebúdza a utrpenie, ktoré momentálne zaslúžene prežíva, je iba dôsledkom jeho dlhodobého odklonu od Pravdy.
Tešme sa spoločne, pretože míľovými krokmi sa blížime k vrcholu Očisty Zeme – pre budúce BLAHO A MIER NA CELEJ NAŠEJ KRÁSNEJ, MODREJ PLANÉTE.


<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok