Fórum - november 1998

Dátum: 09.02.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Dnešná spravodlivosť na Slovensku!!!

Komentár to nepotrebuje....

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10989163_1583766808526885_8104526925322478250_n.jpg?oh=e69b410461716de07ac90e8a7829c4ab&oe=55599071

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 10.02.2015

Vložil: Michaela Pobehova

Titulok: Re:Dnešná spravodlivosť na Slovensku!!!

Mne je uz s tychto temnych ludi vo vlade,cirkvi,zdravotnictve,skolstve...ZLE! SLOVACI SU SPROSTI DUCHOVNE SLEPI A HLUCHI LAHOSTAJNI K SEBE AJ K CELEMU SVETU URCITE SME STRATILI AJ VYVOLENOST VED MI SI NEZASLUZIME OCHRANU A LASKU OD STVORITELA

Dátum: 04.02.2015

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Slováci a občania Slovenskej republiky, váš čas nastal!

Sobota 7. 2. 2015. Referendum o rodine na Slovensku.
Slovenský národ je znovu na rázcestí.
Koľko príležitostí sme už mali?
Ako sme sa rozhodovali v minulosti?
Vybrali sme si vždy tú správnu cestu, resp. koľko šancí sme už premrhali?
Budeme dostávať donekonečna ďalšie šance?

Náhody neexistujú.
Pozrime sa teda bližšie na číslice v dátume 7. 2. 2015 a sčítajme ich.
Súčet: 7 + 2 + 2 + 0 + 1 + 5 = 17.
Číslo 17 sa v mnohých prameňoch spája s Čistotou.

Keby sme každú horeuvedenú číslicu brali ako jeden rok, dostali by sme sa spätne 2015 mínus 17 = do roku 1998, kedy na Slovensku došlo k veľkému obratu. K lepšiemu?
V nasledujúcom období sme boli prijatí do EU a NATO, vlastnú slovenskú korunu sme potom s fanfárami zamenili za euro a mnohí dúfali, že týmito postupnými krokmi sme sa stali členmi tých najsilnejších a najdemokratickejších ekonomicko-spoločenských aliancií na Zemi.

Slováci, ako to vidíme dnes, na počiatku roka 2015?
Cítime sa aj dnes slobodnejší než v roku 1998?
Je EU a NATO svojimi doterajšími skutkami („poznáš ich po ovocí...“) tou pravou cestou a zárukou k lepším zajtrajškom občanov Slovenskej republiky?
Je to pravda, že po rozpade sovietskeho impéria nám už nikto nasilu, bez nášho vedomia, novými zákonmi a právnymi predpismi nenariaďuje odniekiaľ „spoza rohu alebo mláky“: ako máme žiť, ako máme jesť, ako máme piť, ako máme vychovávať, ako máme pestovať, ako máme rozmýšľať, ako máme hovoriť, ako máme počúvať, ako máme písať, ako máme čítať, ako máme hľadieť ....ako….ako....ako.........ako máme dýchať..... ako sa máme rozmnožovať a rodiť..... ako máme umierať........?
SLOVÁCI, zastavte sa a obzrite sa občas aj dozadu a vôkol seba, aby už konečne bolo vidno, kam to vlastne kráčate!

Keď sa pozrieme na sled čísel v dátume 7. 2. 2015, pred sedemnástimi rokmi, čiže v roku 1998, boli sme obrazne na úrovni „7“ (číslo 7 zobrazuje Božiu vôľu). Po uplynutí siedmych rokov došlo postupne k veľkému poklesu až na úroveň „2“, potom sme dva roky stagnovali s nasledujúcim poklesom – až na samé dno – na nulu.
Počas 11 rokov (7 + 2 + 2), kedy sme sa prepadali spoločensky, ekonomicky a hlavne morálne, nastal v myslení mnohých Slovákov logicky bod razantného vytriezvenia a obratu – zo sľubovaného EURO-NATO raja. Písal sa rok 2009.
Kdesi vnútri duše obyvateľov Slovenska ožila túžba po slobode a Pravde a v priebehu šiestich rokov (1 + 5), až do roku 2015, sme sa symbolicky svojím vnútorným postojom pozdvihli z úrovne „1“ na úroveň „5“.
Číslo „5“ je spájané s pojmom LÁSKA.

Rok 2015 začíname na Slovensku hneď z ostra.
Referendum o rodine a vyhlásenie petície za vystúpenie Slovenskej republiky z „obrannej“ vojenskej aliancie NATO.

Ožime teda, občania Slovenska! A pomocou LÁSKY v našich dušiach začnime sa znovu rozhodovať a zodpovedať sa sami za seba, aby sme čo najmenej museli v budúcnosti prežívať na nás samotných slová z básne Sama Chalúpku Mor ho:
„A ČO I TAM DUŠU DÁŠ V TOM BOJI DIVOKOM, MOR TY LEN A VOĽ NEBYŤ, AKO BYŤ OTROKOM!“

Nech už je to tak alebo onak, minulosť už nevrátime.
ALE:
Ak cítime vo svojich srdciach, že sme odbočili od Pravdy a rozhodli sme sa kedykoľvek v minulosti zle, pretože sa vnárame čoraz viac do bahna a špiny, čím sme odbočili z Cesty ku Svetlu, dostávame v tejto búrlivej a nepokojnej dobe zrejme jedinečnú milosť, že to snáď môžeme aj napraviť a dokázať pred všetkými:
ČO JE NAŠÍM CIEĽOM?
KOMU SLÚŽIME?
KTO JE NÁŠ PÁN?

Nastal čas, kedy slovenský národ môže poslať celému svetu jasný signál, ako sa treba postaviť k najvyšším princípom Spravodlivosti, Lásky a Čistoty.
Nastal čas, kedy malý národ môže vo svojom terajšom a aj v ďalších verejných rozhodnutiach o svojom spoločenskom a rodinnom bytí dokázať, že veľkosť národa sa nezakladá na počte jeho príslušníkov, ale na vnútornom vzťahu k prírode a hlavne k jej Tvorcovi.
Sme súčasťou prírody, súčasťou tohto vesmíru, časopriestoru a stvorenia, kde platia jasné pravidlá Najvyššieho. Kto ich porušuje, škodí iba sám sebe.

SLOVÁCI a občania Slovenskej republiky!
Učiňme také rozhodnutia, aby sa mohli napĺňať slová našej hymny:
...ZASTAVME ICH, BRATIA,
VEĎ SA ONI STRATIA,
SLOVÁCI OŽIJÚ !

Dozrel historický okamih, kedy slovenský národ môže vykročiť v popredí tých slobodných bratských národov na Zemi, ktoré takisto odmietajú akékoľvek porušovanie prírodných, vesmírnych, večných Božích zákonov, aby sme mohli byť spoločne príkladom pre celé pozemské ľudstvo v boji za PRAVDU.

Boží bojovníci!
Odvážne VPRED !

Dátum: 08.02.2015

Vložil: Michal Lazor

Titulok: Re:Slováci a občania Slovenskej republiky, váš čas nastal!

Ďalší pľuvanec do Božej "Tváre".
Čo povedať. Celé uvedomelé ľudstvo na planéte Zem sledovalo dnešné, vlastne včerajšie slovenské referendum za rodinu. Vzhliadalo na nás ako na maják nádeje, že my Slováci ponesieme tú pochodeň boja za Pravdu, Čistotu, za Boha. Nestalo sa. Faloš, pokrytectvo, tuposť, lenivosť, alibizmus, pokrivenosť a zbabelosť slovenského národa sa prejavili v plnej miere. A aké to odkazy šíria sa teraz internetom?Dokonca aj od otcov a matiek rodín. Že to bolo zbytočné, že to bolo nezmyselné, že už to je v ústave. Blázni, hlupáci a tuponi. Práve dnes Slováci (nie Slovensko, lebo táto krásna zem nemôže za túto zberbu) ukázali na akom stupni je ich duchovná úroveň. Prekliato nízko. Dnes mali možnosť vyjadriť svoj názor na vec verejnú, dnes mohli vziať opraty do vlastných rúk. Zbabelo odhodili túto zbraň do snehu ako ten najodpornejší druh lúzy a ešte sú na to pyšní. Pyšní na to, že sú otroci, pyšní na to, že otvorili dokorán dvere Satanovi. Dnes Slováci úplne zlyhali pred Bohom a ľuďmi po celom svete, čo im verili. Čo príde teraz? Čoskoro začne útok tej najzvrátenejšej a najodpornejšej homosexuálnej lobby, s ktorou ruka v ruke kráča pedofília, incest a iné ohavnosti. Ale Slováci mali možnosť to stopnúť, ale nechceli to inak. Budem cynik. Nech si to teda užijú. Avšak teší ma takmer 1 000 000 ľudí, čo prejavili svoju vôľu činom. Ak je Slovenský národ vzorkou celého ľudstva, znamená to, že 20 % populácie tu patrí , ostatní nie. V prepočte 1,4 mld ľudí na celú Zem. Čo je asi optimálna hodnota.

Dátum: 08.02.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Slováci a občania Slovenskej republiky, váš čas nastal!

Je to smutné, ale opäť národ slovenský zlyhal, tak ako už neraz predtým. Predsa budú potrebné poriadne tvrdé rany a údery, aby sa prebrali tí spáči, ktorí ešte doteraz nepochopili, že o čo sa tu hrá...a za čo...

Tiež sa ukázalo, že koľko naozaj tu je vraj kresťanov, čiže štatistické čísla sú ničím skutočnosť sa opäť aj teraz potvrdila. Ruky nestačí v kostole spínať, veru nie...veriaci v čo vlastne?

"To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo!"

Tiež ma predsa teší, že aspoň zhruba ten jeden milión prišiel a dal najavo svoj názor, v drvivej väčšine, na všetky tri otázky dal 3X áno, čo potešilo, že predsa nie je každému jedno, tu na Slovensku, že čo by temno a jeho lokaji tu chceli zaviesť pod rúškom práva a demokracie.

Teší ma, že práve Prešovský kraj to zachraňoval viac ako 32% účasti, lebo inde viac ako bieda, okrem Žilinského, takmer 29%, veď taký Banskobystrický necelých 16%, čo bolo najmenej, taký Bratislavský necelých 17%, medzi nimi Nitriansky tiež menej ako 17%, Trenčiansky necelých 22% a Košický tesne nad 19%. Ukázalo sa opäť, že kde najviac prebudených, hoci práve tento kraj je najviac postihovaný politikov a ekonomikov štátu, ale predsa, ak ide o dobrú a správnu vec, tak ide, vždy a rád...

Ale netreba sa vzdávať, boj ešte nie je ukončený, práve ešte len sa to teraz začína...a na tvrdo...

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 03.02.2015

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Koľko je kresťanov na Slovensku dnes? (február 2015)

Webová stránka https://www.svetkrestanstva.sk/ uviedla 1.3.2012 nasledovné údaje o počte kresťanov na Slovensku – podľa sčítania ľudu v roku 2011.
https://www.svetkrestanstva.sk/2012/03/scitanie-obyvatelstva-2011-katolikov.html
Ak by sme z roku 2011 zrátali iba slovenských rímskych a gréckych katolíkov plus evanjelikov, dostaneme 71,7 % obyvateľov SR, čo sú skoro 3 štvrtiny obyvateľstva.

Koľko je pravých slovenských kresťanov dnes – začiatkom roku 2015, ukáže aj blížiace sa referendum o rodine.

Dátum: 04.02.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Koľko je kresťanov na Slovensku dnes? (február 2015)

Presne tak, teraz, teda 7.2.2015, sa ukážu skutočné čísla....Ján Anton Sloboda.

Dátum: 04.02.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Už broja...deň referenda sa blíži...

Ak už neviem ako, tak vyjmem nejakú časť z evanjelia Matúša, potom to dám vytlačiť z podtitulom: Zostať doma 7.2. nie je hriech., samozrejme dám do rohu, že akú máme ďalšiu koalíciu: https://img.topky.sk/big/1492325.jpg/referendum-Aliancia-za-rodinu-SKOK.jpg Veď málo nás a predsedom chce byť každý, a potom oznamujem, že ľudia podpíšte nám petíciu za odluku cirkvi od štátu. Na jednej strane broja voči najvyššej forme demokracie - referendu a vzápätí vyzývajú občana, aby im podpísal nejakú petíciu. Tak vážení, vám ani proti mäkkému F, vám, ktorý brojíte voči niečomu, čo podpísalo takmer 400 000 ľudí, aby sa to mohlo uskutočniť. Pre vás je hlas 400 000 občanov asi ničím, vás, ktorí sa neustále štiepite a vytvárate nové koalície a strany, vás, ktorí nedokážete prijať hlas ľudu, ktorému nie je jedno, že čo sa tu deje a pripravuje, hoci vy budete dokola, ako už neraz tvrdiť, že nič také, nič, čo ste...

Vy nechoďte, ak nechcete, my pôjdeme, lebo chceme...

Slovensko držím palce, aby sa to úspešne podarilo...7.2.2015

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 30.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Po Novom roku...

Aj po Novom roku 2015 to v blízkosti Slnka neutícha...Obrovské koráby sú stále prítomné, prečo asi v blízkosti zdroja, ktorý je prenášačom základnej sily v tejto slnečnej sústave, ktorej súčasťou je aj planéta Zem? BDEJME teda, pomoc je viac ako blízko! Len šťastie praje vždy pripraveným a bdelým...duchom...

https://www.youtube.com/watch?v=WLBvSOH0kk0

https://www.youtube.com/watch?v=5g0SYfKIoGA

https://www.youtube.com/watch?v=oZH-Igghe1U

https://www.youtube.com/watch?v=osmyan53xW0

Ján Anton Sloboda.Dátum: 30.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Po Novom roku...2015

Dodatok...na oblohe oku pozornému nič neujde...:

https://www.youtube.com/watch?v=hrNYWXkyGuk

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 24.01.2015

Vložil: Jozef Potúček

Titulok: Prečo v ľuďoch vyhasína <PREČO>?


Vybrané titulky z niektorých dôležitých dokumentov na internetovej stránke

titulky.vi-li-am.sk

ktoré si môže záujemca prečítať v upravenej písomnej forme (alebo si to môže aj pozrieť vo filmovej verzii), sú iba odrazovým mostíkom pre mnohých hľadajúcich k tomu, aby sa odpútali od zla a mohli sa tak po pochopení základných súvislostí dnešného globálneho diania na Zemi vydať na CESTU vlastnej DUCHOVNEJ PREMENY , vedúcej každého z nás k naplneniu svojho poslania a zmyslu života.

Dnešné ľudstvo prežíva veľmi ťažkú dobu, sprevádzanú bojom medzi dobrom a zlom, kedy celkový chaos vo všetkých oblastiach života nadobúda nikdy nepoznanú mieru a intenzitu.
Je to doba neľahkého prerodu starého v to NOVÉ.
Známe slová Syna Božieho „Buďte ako deti!“ zanikajú v rachote zbraní, nevraživosti, plytkej zábavy a bláznivého užívania si „toho jediného života“ na Zemi, apod.
Kde sú ale tie DETI?
Čím sa okrem vonkajšieho vzhľadu najviac deti odlišujú od nás, dospelých? Všetci, ktorí sme vychovávali deti, sme to zažili priamo. My sme to v sebe už „zakopali“, ale deti kedysi, pred nedávnom alebo aj dnes sa bez prestania pýtajú:
<PREČO?..... a PREČO?...>

Prečo sme sa teda my, dospelí, prestali na mnohé nevyjasnené životne dôležité otázky a súvislosti nášho súčasného bytia pýtať – PREČO?
A dokedy to naše <PREČO> bude v nás spať? Nebodaj už nie je komu túto otázku položiť?
Položme si ju teda najprv v sebe, vnútri nás samotných a odpovede nedajú na seba dlho čakať...

Buďme teda deťmi!
a okrem otázky PREČO
vykročme smelo z dnešných vlastných klietok na slobodu,
aby sme mohli byť priamo účastní
naplnenia dávnych zasľúbení zo Svetla.

Dátum: 23.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Titulky z dokumentov


Titulky z dokumentov zobrazujú dnešnú dobu tak, ako ich málokde môžu ľudia vidieť v hlavno-prúdových médiách.

Nie každému divákovi vyhovujú filmy s titulkami, ktoré bežia častokrát veľmi rýchlo, takže k dispozícii je tu výber z dokumentov s titulkami, ktoré boli prepracované do takej písomnej podoby, kde má každý čitateľ dostatok času na spracovanie dôležitých informácií, týkajúcich sa nás, obyčajných pozemšťanov.

Prečo je tento výber dokumentov v takom veľkom nepomere nepríjemných k jedinému naozaj pozitívnemu?

Prakticky všetko, čo dnes na Zemi tvorí človek, je zlé a škaredé. Jedine to, čo tvorí samotná príroda bez rušivých zásahov človeka, je dobré a pekné. Realita dnešných dní je na planéte Zem taká, že už len máločo z ľudskej činnosti prináša pozitívne zážitky, ktoré povznášajú ducha. Preto bolo aj zvestované:

<Všetko musí byť nové.>

Nech sa teda nasledujúci výber z dokumentov a ich titulky v samostatnej jednoliatej textovej forme stanú pre čitateľov a divákov odrazovým mostíkom k tomu, aby po pochopení mnohých nepríjemných až šokujúcich súvislostí, ktoré v dnešnej dobe určujú chod udalostí, mohol každý hľadajúci nastúpiť rozhodným krokom svoju vlastnú cestu do svetlých výšin.

Rozprávky, ktoré sme v detstve počúvali a čítali, končili vždy zničením a porážkou zla. Zvyčajne sa kdesi zjavil bohatier, princ a záchranca, ktorý nemal strach postaviť sa zlu na odpor a ukázal aj ostatným, že za dobro sa bojovať oplatí. Zlo môže vyhrať mnohé bitky, ale hlavnú a konečnú vojnu vyhráva vždy DOBRO.

A tak dopadne aj veľká Rozprávka na planéte Zem, kam takisto zavíta „princ“ a vyslobodí zakliate kráľovstvo, aby na novej Zemi pod novým Nebom mohlo prekvitať pre dobrých ľudí Kráľovstvo lásky a pokoja.

Človeče, oplatí sa neustále konať iba dobro, pretože čo dnes zaseješ, budeš musieť bez výnimky v budúcnosti zožať.

https://www.titulky.vi-li-am.sk/

Ján Anton Sloboda.


Dátum: 24.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Titulky z dokumentov

Aja - Nevím:

https://www.youtube.com/watch?v=VLv-TTzupQY

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 22.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Referendum o rodine - 7.2.2015

Verím , že sa každý z nás 7.2. 2015 zúčastní a povie 3X ÁNO...

https://www.youtube.com/watch?v=Wl4okAz7FpI#t=79

Zakázaná a odmietnutá reklama RTVS, Markízou a JOJ" Kde je mama?"

https://www.youtube.com/watch?v=MQrS86l06_A

https://www.sme.sk/c/7599751/aliancia-za-rodinu-sa-pre-odmietnuty-televizny-spot-obrati-na-sud.html

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 22.01.2015

Vložil: Michal Lazor

Titulok: Re:Referendum o rodine - 7.2.2015

V tomto referende sa jednoznačne ukáže, kde Slovensko je a na čiej strane Slováci stoja. Ta magická hranica min 50 % účasti, aby referendum bolo úspešné tiež nie je náhoda. Kto ako zahlasuje, tam sa aj priradí. Aj ten, čo nepôjde , aj ten sa zaradí. Lebo vlažní budú vyvrhnutí. Pre Slovákov nastáva deň pravdy. Dátum 7. tiež nie je náhoda. Dá sa povedať, že Slováci pôjdu rozhodovať nielen o svojom osude, ale aj o osude celého sveta.

Dátum: 23.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Referendum o rodine - 7.2.2015

Tak sa teda opäť ukážme Slováci....Osud máme vždy vo svojich rukách....

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 24.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Re:Referendum o rodine - 7.2.2015

Hevier: Je hanba, že sa vôbec musí konať toto referendum

Rodina ako prazáklad

Referendu o ochrane rodiny vyjadrujú svoju podporu mnohé známe osobnosti. Jedným z nich je aj spisovateľ a výtvarník Daniel Hevier.
Na snímke spisovateľ Daniel HevierNa snímke spisovateľ Daniel Hevier

Hevier ako spisovateľ počúva slová. V slove rodina vidí hlavne činnosť rodiť, privádzať na svet nový život či oživovať prázdnotu.

„Z rodiny etymologicky potom vzniklo slovo rod. A z rodov povstal národ. Všetky národy sveta povstali z rodiny. Aj my, Slováci,“ vysvetľuje spisovateľ.

Rodina je teda podľa Heviera niečo úplne prazákladné, niečo čo stojí pri kolíske ľudstva.Sociálne experimenty

Hevier tiež nesúhlasí so sociálnymi pokusmi či experimentmi na rodine. „Myslím si, že s takými pojmami by sme nemali experimentovať, robiť nejaké pokusy alebo nejaké sociálne experimenty.

Spisovateľ si je vedomý, že ľudstvo sa vyvíja, a že musí reagovať a prehodnocovať svoje myslenie, ale podľa neho „sú kategórie, kde sa to nesmie“.Morálny a duchovný úpadok

Hevier si zároveň mysli, že sme sa dostali do takej situácie, „že dnes už ani pomaly nevieme, čo je dobro, čo je zlo. Všetko je také zrelativizované.“

„Je hanba, že vôbec sa musí konať toto referendum, pretože sme dospeli asi do takého stavu morálneho, duchovného úpadku, že sa diskutuje o neodškriepiteľných faktoch a kategóriách, ktoré by nemali byť podrobované nijakej polemike,“ vysvetlil spisovateľ.

„... postaviť sa za rodinu, je podľa mňa správne a dobré a bojovať a deštruovať rodinu je podľa mňa zlé,“ uviedol v závere svojho stanoviska spisovateľ a výtvarník Daniel Hevier.Postoj médií

Slovenské Referendum o ochrane rodiny, ktoré sa uskutoční 7. februára, je domácimi a zahraničnými médiami prezentované najmä v negatívnom zmysle. Mediálny priestor je venovaný najmä ľuďom, ktorí prezentujú negatívny postoj k ochrane rodiny a vyzývajú k neúčasti na referende. Tých je však nepochybne len malé percento a podporovatelia referenda mnohokrát čelia práve ich kritike.

Vytvára sa mediálna ilúzia o neúčasti na referenda, aj napriek tomu, že v septembrovom prieskume agentúry Focus svoju účasť vyjadrilo 45 percent respondentov. Drvivá väčšina opýtaných vyjadrila svoje súhlasné stanovisko k všetkým trom referendovým otázkam. Prieskum sa uskutočnil ešte v čase, kedy neprebiehala žiadna kampaň.

https://www.youtube.com/watch?v=nad__h5k62Q

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/hevier-je-hanba-ze-sa-vobec-musi-konat-toto-referendum/519533

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 26.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Re:Re:Referendum o rodine - 7.2.2015

O referende na TA3...Stojí za pozretie vypočutie...od 35 minúty:

https://www.ta3.com/clanok/1054984/parlament-v-roku-2015-referendum.html

Ján Anton Sloboda.Dátum: 21.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Nad Kalifornií proletěl velmi podivný objekt

Viac ako zaujímavé...Treba si to pozrieť:

https://www.youtube.com/watch?v=DE1xcYXTZJI#t=95

Ken Roberts spatřil při cestě autem domů na obloze velmi zvláštní hořící objekt, který se řítil k zemi. Popadl svůj mobilní telefon a začal tento neobvyklý jev natáčet.

I když by každého na první pohled napadlo, že se může jednat o meteorit či kus kosmického smetí, není tomu asi úplně tak. To, co se totiž stane ve videu v čase 0:17, zarazilo i všechny ufology.

„Nejdřív jsem si myslel, že půjde asi o meteorit. Jenže pak jsem si všiml, že se najednou od tohoto hořícího objektu kus odpojil a letěl směrem vzhůru do vesmíru. Jakoby se jednalo o nějaký záchranný modul, který se odpojil,“ uvedl k tomu autor záznamu, Ken Roberts. Dle jeho slov nemohlo jít o letadlo, protože dané zařízení nevydávalo žádný hluk. „Dokonce ani dopad na zem nebyl nikde slyšet,“ dodal Roberts. Video jen za necelý týden zhlédlo přes 1,5 uživatelů na YouTube a stalo se předmětem značné diskuze, uvedl server Procproto.

https://www.svetkolemnas.info/novinky/zahady/2022-nad-kalifornii-proletel-velmi-podivny-objekt

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 21.01.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Nad Kalifornií proletěl velmi podivný objekt

A pozrite si aj toto, stojí to za to:

https://www.youtube.com/watch?v=Kp4jxRPCaz8

Ján Anton Sloboda.

<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>

Pridať nový príspevok