Fórum - november 1998

Dátum: 27.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Keď je ten deň Zeme - Zemetrasenie v Nepále

Aj Everest sa triasol:

https://www.youtube.com/watch?v=pY7lKm8kTNg

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 27.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Re:Keď je ten deň Zeme - Sopka Calbuco

Sopka Calbuco - Chile a jej výbuch po viac ako 40 rokoch - 22.4.2015:

https://www.youtube.com/watch?v=NfN6mx9rxRE

https://www.teraz.sk/zahranicie/cile-vybuchla-sopka-calbuco-evakuacia/131415-clanok.html

Dokonca opäť sa v blízkosti zjavilo UFO, tak ako pri výbuchu sopky na Islande:

Chile: https://www.mojevideo.sk/video/238d9/erupciu_sopky_v_cile_pozorovalo_ufo.html

Island: https://www.mojevideo.sk/video/8af8/ufo_nad_islandskou_sopkou_eyjafjallaj_kull.html


Bdejme!!!

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 27.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Re:Re:Keď je ten deň Zeme - Sopka Calbuco

Hromy a blesky k tomu...:

https://www.youtube.com/watch?v=eXZsvJ48GFw

Dátum: 18.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: 140. výročie narodenia ABDRUSHINA.

Dnes presne toľko rokov ubehlo odvtedy, keď sa Božia Vôľa stala opäť človekom ako Duch Pravdy, aby tesne pred veľkým súdom - Veľkou očistou Zeme, priniesol Pravdu vo svojom svätom Slove - v Posolstve Grálu, na ktorom sa vysúdi celé ľudstvo, v ktorom jediné tkvie pre každého človeka záchrana a spása, pre jeho ďalšie bytie, pre jeho rast, pre jeho očistenie sa.


Z evanjelia podľa Jána – 16/7-15:

,,Ja vám však pravdu hovorím: Vám prospeje, aby som odišiel, lebo ak neodídem, Radca k vám nepríde, ale keď odídem, pošlem ho k vám. A keď príde On poučí svet, o hriechu, o spravodlivosti, a o súde. O hriechu, že neveria vo mňa, o spravodlivosti, že idem k Otcovi a viac ma neuvidíte, a o súde, že knieža tohto sveta je už odsúdené.

Ešte veľa vám mám toho povedať, ale teraz neznesiete. Keď však príde On, Duch Pravdy, uvedie vás do všetkej pravdy, lebo nebude hovoriť sám zo seba, ale bude hovoriť, čo počuje, a bude vám zvestovať aj budúce veci. On mňa oslávi, lebo z môjho vezme a bude zvestovať vám. Všetko, čo má Otec, je moje. Preto som povedal, že z môjho vezme a bude zvestovať vám."


Bol to On, Imanuel Parsifal Abdrushin, Duch Pravdy, druhý Syn Boha Otca, veľký Učiteľ ľudstva, ktorý sa nebál temnôt a ukázal nám ešte raz vo svojom Svätom Slove tu správnu cestu za Svetlom, našou záchranou a spásou. Ale ľudstvo opäť zlyhalo a nespoznalo v ňom veľkého Posla od Boha, ktorého zasľúbil sám Syn Boží Ježiš.

Odišiel v tichosti, ale po očiste sa opäť navráti, nakoľko sa opäť narodil - 28.11.1998- tesne pred prvou veľkou očistou Zeme.

,,A vystavím vám chrám vašeho BOHA a PÁNA zde na zemi a budu vaším Králem, který vás bude povždy spojovat se silou z Ducha, jestliže ponesete v sobě vůli ke vzestupu" K svátku Čisté Lilie.

Večná chvála zato BOHU buď, aby viedol on IMANUEL ľudstvo v Tisícročnej ríši , ako pravý Kráľ a Vodca , ktorému sa nik z ľudí nevyrovná...

Bez Imanuela nemôže byť teda položený ani ten najmenší kameň výstavby Tisícročnej ríše, lebo tak BOH rozhodol!

,,Nebude to vôľa ľudí, ktorá by raz mohla uznať Syna Človeka, vyslaného Bohom, ale bude to moc Božia, ktorá ho má vyzdvihnúť v hodine, keď ľudstvo v bezmocnom náreku bude úpenlivo prosiť o spásu. Potom zmĺknu urážky, lebo hrôza zavrie také ústa a ochotne sa budú prijímať všetky dary, ktoré Stvoriteľ ponúkne tvorom jeho prostredníctvom. Kto ich však nebude chcieť od neho prijať, bude zavrhnutý na všetky veky." Citát z prednášky - Syn Človeka.

-------------------------------

"Čím dále bude pokračovat přicházející bída, tím častěji bude zaznívat volání po Synu Člověka, po jediném pomocníku v nouzi. Vždy mocněji se bude probouzeti touha po něm, až konečně v nejvyšším zoufalství pozná ho umírající Německo a obdrží jeho pomoc. Nestane-li se tak, nastane jen zánik a jiní povolaní vzniknou na místě těch, kdož zklamali. Takže vedení ke vzestupu lidstva nakonec může připadnout jinému národu, který ho jako vůdce zavolá. Neboť jen na něm závisí úspěch, ne na lidech, poněvadž jejich úloha a jejich povolání jest pouze v poznání tohoto vůdce!" ABDRUSHIN - Odpovědi na otázky - Krišnamurti.

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 19.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:140. výročie narodenia ABDRUSHINA.

SirachovecVznešenosť múdrosti
1
1,1

Všetka múdrosť je od Pána, Boha,
vždy bola u neho (a je pred vekmi).
2

Morský piesok, kvapky dažďa,
dni odveké – ktože vie spočítať?
Výšku neba a šírku zeme
a hlbokú priepasť – ktože vie zmerať?
3

Božiu múdrosť, čo predchádza všetko –
ktože vie prebádať?
4

Prv, ako (to) všetko, bola stvorená múdrosť
a múdra rozvaha je odveká.
5

Prameňom múdrosti je slovo nebeského Boha
a jej cesty sú večné zákony.
6

Komuže bol odkrytý koreň múdrosti –
a kto poznal jej dôvtip?
7

Komuže bola zjavená a oznámená znalosť múdrosti –
a jej mnohonásobné cesty kto pochopil?
8

Jeden je najvyšší Stvoriteľ všemohúci
– mocný a veľmi obávaný Kráľ –
ktorý sedí na svojom tróne a vládne – je to Boh.
9

On ju stvoril (Duchom Svätým) –
on ju videl, spočítal a zmeral.
10

Vylial ju na všetky svoje diela
a na všetkých ľudí podľa svojho daru,
lebo ju udeľuje tým, ktorí ho milujú.

https://dkc.kbs.sk/dkc.php?in=Sir

Dátum: 08.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: NEOČKUJEME!

Film o mýtoch a realite očkovacej propagandy, sprevádzaný smutným osudom detí zmrzačených očkovaním, proti ktorému sa nemajú ako brániť, je konečne na webe.
Autor dokumentu, Michael Leitner, krok za krokom vyvracia mýty šírené vakcibarónmi.
Očkovací priemysel ustavične šíri mantru, že:

Očkovanie patrí medzi najúčinnejšie a najdôležitejšie preventívne opatrenia medicíny. Moderné vakcíny sú dobre znášanlivé, trvalé závažné nežiaduce účinky sú pozorované iba v celkom zriedkavých prípadoch.

Michael Leitner dokazuje, že reálne znenie tejto mantry je skôr nasledujúce:

Očkovanie patrí medzi najudržateľnejšie a najdôležitejšie zdroje príjmov farmapriemyslu. Moderné vakcíny sú veľmi výnosné, nežiaduce odškodnenia treba zaplatiť iba v celkom zriedkavých prípadoch.

Viac tu: https://forum-november1998.webnode.sk/news/neockujeme/

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 03.04.2015

Vložil: Michaela Pobehova

Titulok: moj pohlad na cloveka

Coho ineho sa Bozia Pravda z ust telesneho,,plasta,,moze dockat tu v tejto dobe,minulej,aj velmi davnej...Namiesto vdaky,pokory,ucty a cinu sa na nej nenavistne uplatni egoisticky a sebecky rozum.Dusa obdarena Pravdou a zastavajuc Ju si prezije psychicke trapenie aby zaprela,aby sa zachovala ako nedoveryhodny tvor,ktory zo strachu mozno strati to najdolezitejsie doveru v BOZIU PRAVDU A SPRAVODLIVOST nic zle by sa mu nestalo ked ma pravu vieru v STVORITELA.NEZNALOST ZAKONA NEOSPRAVEDLNUJE!!!Preto nikto z nas nezaziva ani nezazival krivdu...Smrtou,ponizovanim,nedostatku,utlacanim za PRAVDU KTORU ZIJES len ziskas to o co sa uz len jedinci snazia o vecny zivot nasho ja-seba sameho-ducha.Preto zlocin ,ktory sme spachali na Bozom Synovi Jezisovi spravodlivo rozsudi Syn cloveka,Syn Stvoritela Imanuel ukonci tuto dobu ,v ktorej sme zabudli na Jezisovu obetavu lasku,ukonci tento ,,otraveny,,sposob zivota.My nezijeme my spime duchovnym spankom zatial co namiesto naplnajuc Bozie zakony pocuvame a umelo zijeme sposobom
chcenim antikristom.Ci pred 2000 rokmi alebo teraz stale nic nevieme a nenaplname takmer nic z toho co do nas vlozil nas STVORITEL sme stale rovnako ,,slepi,, a ,,hluchi,,nevedome ,,hracky,,antikrista.óóó PRID IMANUEL...

Dátum: 03.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Veľký piatok

Deň, keď ani vtedy Lásku Božiu - Ježiša nezlomili, aby odvolal, čo hlásal....


Doznelo davové šialenstvo na námestí...Doznelo: ,,Ukrižuj ho!"...Doznela najväčšia prosba z Ježišových úst na kríži: „Otče, odpusť im, lebo nevedia, čo činia!“...Doznela posledná veta od Ježiša: ,,JE DOKONANÉ!“


Aj po 2000 rokoch ľudia ostávajú naďalej v tom istom nepochopení, že prečo prišiel Syn Boží Ježiš na túto Zem? Stále tá istá pesnička, stále to isté nepochopenie, stále tá istá domýšľavosť...

Ľudstvo ešte donedávna žilo v tom seba klame, ale žiaľ väčšina v ňom aj naďalej žije, že Syn Boží Ježiš prišiel nato, aby sa nechal popraviť, čo mal byť Bohu milý čin, a aby tak bola sňatá vina z ich pliec, z tých pliec, ktoré si to sami zavinili a spôsobili. Veď stačí navštíviť chrámy v týchto dňoch, ktoré cirkev a jej veriaci pokladajú za najväčšie sviatky roka, a slova sa potvrdia, že naďalej panuje táto dogma, ktorá nemá s Pravdou ako takou, nič spoločné. Sviatky alebo svedectvo o veľkom zlyhaní a previnení ľudstva?

Jedno s prikázaní hovorí: ,,NEZABIJEŠ!!!", a Božiu lásku ľudia pribili vtedy na kríž, a dokonca ju naďalej aj pribíjajú, keď naďalej zotrvávajú v tejto dogme!!!

Toho, čo sa ničím neprevinil!

Toho, ktorý prinášal nám ľudom vo svojom svätom Slove záchranu a spásu, a otváral nám svojím SLOVOM bránu nebeskú. V SLOVE, A V NIČOM INOM!

Veď bolo nám vtedy povedané Ním samým, ,,JA SOM CESTA, PRAVDA, A ŽIVOT. NIK NEPRICHÁDZA K OTCOVI, AK LEN NIE SKRZE MŇA!!!", čiže skrze SLOVO, ktoré nám povedal, a ktoré nám tu zanechal, a cez nič iné!

SLOVO, BOŽIE SLOVO, poklad najvyšší, poklad najväčšej ceny, pred ktorým všetko ostatné je ničotné.

Smrť Ježišova bude navždy zapísaná zlatým písmom, lebo touto obetou potvrdil, že to čo hlásal bola a navždy aj ostane čistá Pravda Božia. Nebál sa zastrašiť, nezlomila ho ľudská zlovôľa, preto mu bude vždy patriť ta najvyššia pocta.

Duch sa búri, ale rozum všetko potláča. Už vtedy bol pomaly na vrchole svojej moci a prostredníctvom neho samozrejme odporné temno, ktoré sa zaň ukrývalo, preto bolo ťažko spoznateľné. Veď ak by to tak nebolo, tak tento hanebný čin, ktorý bol spáchaný na Synovi Božom Ježišovi, tak ten by sa nemohol stať.

Ľudia, ktorí veríte, že jeho smrť bola Bohom chcená, tak ak by išlo o vaše dieťa, a to dieťa by bolo zhanobené, zbičované, neprávom odsúdené a popravené tak strašnou smrťou, tak vtedy by ste s tým isto nesúhlasili, ale by ste kričali s plného hrdla, že sa stala veľká neprávosť, dokonca verím, že by ste sa búrili. Ale v prípade Syna Božieho si dáte hocičo nahovoriť, hoc Pravda o tomto strašnom zločine, ktorá bola vykonaná na Zvestovateľovi Pravdy, je predsa iná. Aká, tak to už vie každý, kto čítal Posolstvo Grálu, ako Nové Posolstvo Svetla druhého Božieho Syna - Ducha Pravdy - Imanuela Abdrushina, ktorého zasľúbil sám Syn Boží Ježiš, tesne pred svojou smrťou, kde až tam bola vyvrátená táto dogma, na ktorej cirkev, ako taká, stáva svoje učenie a tým uvádza ľudí stále do veľkého omylu a ťažkého previnenia, keď aj po tomto upozornený druhého Božieho Syna sa na tom zotrváva!

Pravda bola povedaná ešte raz pred veľkým súdom! Je len preto na nás samotných či využijeme túto šancu a konečne spoznáme nesprávnosť našej cesty, nášho konania a myslenia, lebo ak napriek tomu nie, tak ostáva nám už len jedno, padnúť do prachu úplného zabudnutia a zatratenia.


,,Konečně svítalo.

Kromě Jana byli učedníci rozptýleni a zčásti seděli blízko východu. Petr si stoupl před vrata.

Právě šla kolem něho jedna ze služebných domu, zadívala se na něho bystře a řekla:

"Nejsi i ty jeden z těch, kteří patří k tomu zajatému?"

A Petr odpověděl:

"Neznám toho člověka!"

Služka však řekla:

"Nezapírej, já jsem tě už s ním viděla."

A opět řekl Petr:

"Nevím, o kom mluvíš."

Tu se služka rozhněvala a vyplísnila ho:

"Lžeš, vždyť jsi učedník tohoto muže!"

Také Petr se rozohnil a pravil velmi hlasitě:

"Neznám tohoto člověka a nezáleží mi na něm!"

Vtom zakokrhal kohout třikrát, a Petr vyšel ven a hořce plakal.

Před Pilátovým domem se shromáždil obrovský dav lidí. Pověst o zajetí Ježíše se přes noc v Jeruzalémě rozšířila. Židé se cítili jaksi podvedení. Byli připraveni na to, rozpoutat o velikonocích povstání, a tímto zajetím jim v tom bylo zabráněno.

Hlasatelé probíhali všemi ulicemi a sdělovali vyhlášku kněží, že Ježíš je vinen rouháním se Bohu. Lid, jehož vzrušení neznalo mezí, se sbíhal ke dvoru Pilátovu.

Zapomenuta byla Ježíšova slova, která se dotkla jejich duší. Všichni teď měli v srdcích jen hněv a zklamání. Proklínali ho! Chtěli jeho smrt, jako ji chtěli kněží. Všichni byli na straně kněží, protože zvěst, kterou vyslali, byla tak pobuřující, že lidi zmátla. Každé slovo bylo otráveno a pálilo je. Nedopřávalo čas k úvaze.

Tak byla vzbuzena nálada proti Ježíšovi. To ale Pilát netušil, když vstoupil na balkón svého domu, aby v tento den jako každoročně propustil lidu jednoho z vězňů. Zeptal se, koho má osvobodit, zda loupežného vraha Barabáše nebo Ježíše. Jeho údiv byl veliký, když dav rozhodl proti Ježíšovi. Poodstoupil a dal přivést Ježíše k sobě na balkón. Lid vášnivě křičel, jakmile spatřil Syna Božího.

Pilát si to neuměl vysvětlit a pokoušel se přesvědčit lid o nevině tohoto člověka. Zdola se však ozval ještě divější ryk.

"Ukřižuj ho!" vykřikl pronikavý hlas a zuřivě začali volat i ostatní lidé:

"Ukřižuj ho!"

Pilát stále ještě váhal:

"Nenalézám na něm žádnou vinu!"

Jeho slova padla jako kapky vody do ohně. Zasyčela a proměnila se v páru.

Přesto nebyl Pilát ochoten tohoto muže ukřižovat. Chtěl ho zachránit.

Vtom ale padla hrozivá slova, z úst, která nemohla patřit člověku z lidu.

V davu zde stál nepoznán jakýsi člověk... Kaifáš! A tento člověk hrozil Pilátovi, že porušuje svou povinnost! Neboť je povinností každého Římana odpravit velezrádce!

Nikdo jiný to nemohl říci. Nikomu z lidí by nenapadla tato lest. To mohl jen Kaifáš, který Ježíše strašlivě nenáviděl a svou školenou špatností ihned poznal tuto poslední příležitost.
Zvítězil tak nad Římanem Pontiem Pilátem, který pokrčil rameny a přenechal Ježíše jeho osudu. Domníval se, že učinil, co mohl učinit, že víc nebylo možné. Co mu záleželo na tom, zda je na světě o jednoho dobrého člověka víc nebo míň? Nemohl přece pro něho dát v sázku své postavení!

Opět byl Ježíš uchopen hrubýma rukama a strkán vpřed. Na rameno mu položili masivní kříž a trnovou korunu přitiskli pevněji na hlavu. Pak se dal průvod do pohybu směrem na Golgatu.
Těžká byla ta dlouhá cesta až tam nahoru. Lidé stáli na kraji cesty a zvědavě se dívali. Ježíš kráčel pod tíhou kříže tak rychle, jak mohl, ale jeho tělo bylo již příliš vysíleno. Žilo v něm málo myšlenek, když šel touto cestou. Jen jednou myslel, že slyší svou matku. Vzhlédl a uviděl v davu Mariin obličej s úzkostnýma očima.

Usmál se, aby ji uklidnil.

Tížeji tlačil kříž a táhl Ježíše téměř k zemi. Vtom uslyšel, jak jeden ze žoldnéřů řekl:

"Vždyť nám umře už na cestě! Nemůže nést kříž dál."

Ježíš viděl lidi již jen jako hustou mlhou. Slova kolem sebe již téměř neslyšel. Cítil, jak mu klesají kolena a najednou ležel na zemi.

Tento minutový klid na něho působil blahodárně. Ježíš by byl nejraději tak ležel, aniž by se znovu probudil. Ucítil však nohu, která ho kopla do boku, a vzchopil se k další cestě.
Kříž teď nesl kdosi jiný, ale Ježíš už nic neviděl. Nevěděl, jak přišel na Golgatu. Věděl jen, že došli na místo, neboť ho zastavili, když chtěl jít dál. Stál tu nejistě a hleděl vyhaslýma očima kolem sebe.

Za hlasitých povelů vztyčili vojáci kříž a přistoupili k Ježíši. Tři muži tvrdých pěstí s něho strhli plášť a svrchní oděv. Z křížů, které již na Golgatě stály, se ozýval dolů křik. Viseli tam dva zloději a čekali na smrt. Ježíš obrátil pohled vzhůru a pohlédl do zkřivených tváří.

Cítil, jak mu kolem těla ovinují provazy a jak ho zvolna vytahují. Mlha se mu ukládala na smysly. Pak jím ale projela pronikavá bolest a přivedla ho opět k vědomí. Hřeb probil jeho nohy, jež pod sebou měly jako oporu jen malý špalíček dřeva. Ježíš sevřel rty. Ani hles bolesti... nic...! Také když mu probíjeli ruce hřeby, zůstal Ježíš tichý.

Jeho hlava se schýlila a brada spočívala na prsou. Nikdo nepozoroval, že trpí. Nekřičel a to popudilo lůzu znovu proti němu.

"Jsi-li Syn Boží, pomoz si sám! Ale ty jsi pomáhal jen jiným! Podívejte, sám sobě pomoci neumí. Sestup dolů s kříže!"

Taková slova pronikala k ukřižovanému. A zloděj visící po jeho boku škubal provazy, jimiž byl připoután, a posmíval se mu ještě v smrti. Vtom z druhé strany žalostně zazněl bolestný hlas:

"Pane, vzpomeň si na mne, až budeš ve svém království!"

A Ježíš promluvil poprvé:

"Ještě dnes budeš v ráji!"

Opět se kolem něho sneslo šero. Ježíš neviděl ty, kteří plakali pod křížem. Jen jednou opět ještě procitl a pohlédl na hlavy těch, kteří pro něho truchlili. Viděl Marii, vedle ní Jana a pravil vlídně:

"Pohleď, to je tvůj syn a to je tvá matka, Jene!"

Lidé se nepřestávali posmívat. I pravil Ježíš:

"Otče, odpusť jim, neboť nevědí, co činí."

Potom vše ztichlo.

Teprve po hodinách otevřel Ježíš ještě jednou oči a prosil o vodu, neboť žíznil.

Jeden z vojáků vstal od kostek a na tyči mu podal namočenou houbu. Pak bylo vše opět jako dříve...

Ježíš žil ve stavu téměř již nevědomém. Tu před něho předstoupil Lucifer. Ježíš se zachvěl a zvolal:

"Otče, což jsi mne opustil?"

Antikrist zmizel a Ježíš uzřel nepřehledné zástupy služebníků Světla. Poznal je, všechny, kteří ho provázeli na zem, a naplnila ho blažená radost.

Jeho rty tiše zašeptaly:


"DOKONÁNO JEST!"


Prevzaté z knihy – Z doznělých tisíciletí.

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 02.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Zelený štvrtok


Čím je a ostane Zelený štvrtok pre ľudí, pre ktorých je ozaj Boh a jeho Pravda na prvom mieste? Ostane vždy len dňom zrady, aby mohla byť zákerným a ľstivým spôsobom obžalovaná Božia Láska, ktorá sa stala človekom, a ktorá prinášala pred 2000 rokmi záchranu a spásu pre ľudstvo vo svojom svätom Slove, a tak aby následné bola umlčaná smrťou na kríži ako nejaký zločinec!

Ale Pravda sa nedá umlčať, Pravda vždy časom vyjde najavo, vždy, tak ako v prípade nevinnej smrti Syna Božieho Ježiša, ktorá vždy ostane tým najhorším zločinom, ktoré ľudstvo spáchalo na Spasiteľovi ľudstva Ježišovi! Aj o tom prišlo vysvetlenie opäť skrze Svetlo, skrze jeho Slovo – Posolstvo Grálu, ktoré ľudstvu podal sám Syn Svetla Duch Pravdy Abdrushin, aby aj v tejto veci došlo naplnenia prísľubu Pána Ježiša, o príchode Ducha Pravdy tesné pred Veľkým súdom...,, Keď však príde On, Duch pravdy, uvedie vás do všetkej pravdy!“

Dnes je teda Zelený štvrtok, deň keď bola zradená Božia Láska Ježiš, jedným z jeho učeníkov. Preto si pripomeňme v tento deň túto udalosť, a pokúsme sa ju naplno prežiť a precítiť v duchu, udalosť, ktorá sa vtedy odohrala, keď bola Božia láska zrádzaná, vysmievaná, krivo obžalovaná, ponižovaná... Nech bude to pre nás mementom a poučením!

Čo je viac, položiť pozemský život za Pravdu, hoci ho stratím, alebo mlčať, nestratiť ho, ale padnúť?

Teda otázka vždy bude znieť takto: Čo som ochotný urobiť preto, aby som Pravdu nezradil? Nato nech si každý odpovie sám…,, Po večeři šel Ježíš s učedníky tichou nocí do Getsemane. Vstoupili do rozlehlé zahrady. I pravil Ježíš:

"Počkejte tu, půjdu dál do zahrady, abych se modlil. Jene, Jakube a Ondřeji, vy mi ale zůstaňte nablízku."

Petr pravil:"Proč mne nechceš nechat po svém boku? Což toho nejsem hoden?"

Ježíš na něho smutně pohlédl.

"Věz, že nyní smím mít vedle sebe jen věřící, Petře! A věz, že budeš kolísat jako třtina ve větru, neboť dříve než kohout třikrát zakokrhá, třikrát mne zapřeš!"

"Pane," ujišťoval Petr, "jak můžeš tak myslet? Nikdy nezapřu tebe, Pána svého!"
Ježíš zavrtěl hlavou.

"Již nyní ti to chci odpustit, Petře."

S těmito slovy odešel se třemi učedníky. Za chvíli zůstal stát a pravil jim: "Zůstaňte zde... a bděte!"

Samoten šel dál, až necítil blízkost nikoho. Pak klesl na kámen a odpočíval. Modlil se k Bohu.
Teď věděl vše! Všechno, co bylo před ním. Páska spadla. Bojoval boj s tělesností a v této hodině odkládal to, co ho tak úzce pojilo s jeho schránou. Vzpírání bylo tak silné, že zákony Otce cítil bolestně na sobě ve svém těle. Na sobě samém musel Ježíš prožít, jak zásah do života způsobí duši bolest, která ji na dlouhou dobu ochromí.

Ježíš prožíval předem vraždu a snášel ji tak dlouho, až vše překonal. Snášet tento násilný a nepřirozený zásah do Božích zákonů bylo pro Ježíše těžší než pro kteréhokoliv člověka. Bez této hodiny v Getsemane by lidé byli museli vidět Ježíše trpět tak silně, že by konce tělesného umírání nemohli dohlédnout. Bez této přípravy by Ježíš stěží mohl být zbaven tělesných bolestí, neboť jeho živé jádro bylo božské.

A Bůh uchránil svého Syna před tím, aby se nemusel před lidmi obnažit, a poslal mu pomocníky, kteří byli u něho a utěšovali ho. Anděl se snesl dolů a posílil zápasícího novou silou.

Když všechno přešlo, vstal Ježíš a přistoupil opět k učedníkům. Jeho tvář byla zjasnělá. Ale nalezl je, jak spí. Probudil je a pravil:

"Nemohli jste bdít ani hodinu, jak jsem vás o to prosil? Pojďte, hodina nadešla!"
I opustili getsemanskou zahradu a našli ostatní učedníky u vchodu také spící. Ježíš neřekl ani slovo a šel napřed, zatímco Jan vzbudil ostatní, aby je také následovali.

Zdáli se blížily kroky a brzy se ze tmy vynořili ozbrojenci s meči. V jejich čele šla postava, která se jen s námahou držela zpříma... Jidáš.

Když došli k Ježíšovi, přistoupil těsně k němu, políbil ho na tvář a pravil: "Zdráv buď, Mistře!"

Bylo to znamení pro vojáky. Chopili se Ježíše a spoutali ho. Petr chtěl přiskočit. Ostatní učedníci stále ještě nechápali, oč se jedná. Tu pravil Ježíš Petrovi:

"Nech je vykonat, co je jim poručeno, Petře!"

A Ježíš šel dobrovolně s žoldnéři.

Průvod míjel ženu, která stála na okraji cesty a chtěla k Ježíši... byla to Maria. Uviděla Jana a Jan uviděl ji a napadla ho slova, která mu Ježíš řekl již dlouho předtím. Vzal proto matku Marii s sebou a zavedl ji k jejímu bytu.

Vojáci přivedli Ježíše před dům velekněze, jak jim bylo poručeno. Kaifáš vyšel ven. Prohlížel si Ježíše a měřil ho vítězným pohledem. Ježíš zavřel oči. Tu se Kaifáš rozlítil a poručil:

"Patří římskému místodržícímu, Pontiu Pilátovi. Zaveďte ho tam."

Žoldnéři strčili do Ježíše, který šel opět s nimi. Před Pilátovým domem stála lůza, která již byla informována o tom, že Ježíš byl zajat, a čekala na průvod.

Brána do dvora byla dokořán otevřena. Vojáci vešli se svým zajatcem následováni učedníky a lidem, který hlasitě pokřikoval.

Ve dvoře stál Říman, který v Jeruzalémě zastával úřad místodržitele. Znuděně čekal na muže, jehož mu farizeové vydali. Co se asi mohlo skrývat za tím člověkem, jehož Židé sami obžalovali? Když stanul Ježíš před ním, změřil si ho krátce a zeptal se:

"To jsi ty, který si říká židovský král? Ubožáku, jak můžeš být tak velikášský?"

"On tvrdil ještě víc!" křičel lid. "Řekl, že je Kristus, Syn Boha živého!"

"To mne nezajímá," zahučel Pilát. Opět se obrátil na Ježíše. "Je pravda, co říkají kněží? Chtěl ses dát korunovat za židovského krále?"

Učedníci toužebně čekali, že Ježíš teď řekne ne. Ale Ježíš Římanovi neodpověděl. Tu pravil Pilát:

"Hlídejte ho. Zítra je dost času všechno vyšetřit. Zdá se, že je neškodný." Pak zmizel v domě.

Zděšeni přihlíželi učedníci, jak se lůza odvážila přiblížit se k Ježíšovi a obtěžovala ho. Vojáci usedli v koutě dvora a hráli v kostky. Nedbali již o zajatce, který je ochotně následoval a jehož stejně jako Pilát považovali za neškodného.

Lid si však tropil žerty z toho, který tu seděl na otepi slámy a nepohnul se, ať se dělo cokoliv. Plivali na něho a posmívali se mu. Uvili z trní věnec a vtiskli ho Ježíšovi na hlavu, až se mu po spáncích řinula krev. Strhli mu plášť s ramen a bili ho.

Ježíš však zavřel oči a po tváři se mu rozlila červeň studu. Ježíš se styděl za lidi! Učedníci šli k vojákům a prosili je, aby tomu učinili přítrž. Ti na to ale nedbali. Jakub vzal jednoho z nich za ruku a nutil ho, aby se podíval.

"Jdi tam a vyžeň ten lid ven," prosil.

Říman se překvapeně podíval na učedníka. Úpěnlivá prosba v jeho očích jím pohnula. Přesto řekl pohrdavě:

"Vy Židé jste ubozí, že nectíte své vlastní bratry a neumíte je ochránit!"

"Což není pouliční lůza všude, i v Římě?" zeptal se Jakub. Tu Říman vstal a šel ke zdivočelé tlupě.

"Nechte ho, nebo vás dám vyhnat!" zahulákal. Teprve pak Ježíše nechali.

Záhy nato přišel na dvůr i Jan. Vracel se od Marie a díval se pátravě, kde jsou učedníci. Vtom padl jeho pohled na Ježíše.

"Pane!" zvolal a přiběhl k němu.

Ježíš slyšel jen jeho zavolání. Otevřel oči a zadíval se do Janovy tváře stažené bolestí.
Pak zavřel opět víčka. Jan zvedl plášť, přehodil jej kolem ramen svého Pána a posadil se vedle něho. Chtěl sejmout trnovou korunu, ale Ježíš mu v tom rukou zabránil. Jan neměl pak již odvahu znovu se ho dotknout a čekal s ním celou noc.“

Prevzaté z knihy – Z doznělých tisíciletí.

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 02.04.2015

Vložil: Michal Lazor

Titulok: Re:Zelený štvrtok

Myslím, že nebudem preháňať, ak poviem, že najoddanejší učeník Ježiša bol Ján. Nie nadarmo práve on (dúfam, že sa nemýlim) prijal neskôršie aj Zjavenie. Čo by však zmohla lúza, keby sa väčšina židovského národa postavila za Ježiša. Nič. práve svojou ľahostajnosťou si Židia uplietli taký osud, aký následne mali. Je až neuveriteľné aká je láska Boha k svojmu stvoreniu a človeku ako takému, keď pre skutočne nemnohých tu na Zem prišiel doslova na popravu. Ježiš je láska Božia, ktorá nesúdi. Ale o chvíľu príde Spravodlivosť sama a tá nebude mať s nikým zľutovanie. Naloží každému, čo mu patrí. Až potom príde milosť. Pre niektorých. Je to úplne logické. Stvoriteĺ chce mať po očiste už len silných a čistých duchov. Žiadne pokriveniny a padavky. Je ticho pred búrkou. Ale búrka bude viac než hrôzostrašná. Aj ten najväčší posmievač, rúhač sa bude modliť, aj keď si myslí, že nevie. Zistí, že vie. Hrôza ho to naučí. Počas celej ľudskej histórie prišiel pokles ľudstva vždy, keď sa prestali báť Boha. Myslím si, že aj my, ktorí aspoň v náznaku tušíme, čo sa chystá, budeme zdesení z Božej tvrdosti, aj keď si to sami nepripúšťame. Treba si uvedomiť, že nič čo existuje teraz už potom nebude. Podľa jedného staroizraelského proroka, neviem, ktorý to bol, tí čo prežijú očistu budú ako zlato roztavené v peci. Počas nesmierne ťažkých chvíľ mnohí ľudia vo veľmi krátkom čase rozvinú v sebe netušenú silu a schopnosti, ktoré prekvapia aj ich samotných. Treba sa k tomu postaviť vzmužile. prvorade byť k sebe taký prísny, ako a len dá. Sebareflexia je jeden z najlepších obranných prostriedkov proti pýche. Ako sa vraví ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Všetko dobré. S pozdravom Michal

Dátum: 03.04.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Zelený štvrtok

Áno Michal, apoštol Ján prijal Zjavenie Jána na sklonku svojho pozemského života, ako veľkú pomoc pre tých zopár, ktorý dokážu načúvať skrze ducha...duchom...O tom sa dočítate aj vo Večných zákonoch 1.-3.

S pozdravom J.A.S.

Dátum: 31.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Odkaz - 30.3.2015

Včera som pri pozorovaní nočnej oblohy zachytil takýto odkaz:

"Vesmírni bratia sa blížia...Buďte pripravení!"

Preto tu a teraz zverejňujem Vesmírne spojenie
prijaté G. Adamským, ktoré sa nachádza vo Večných zákonoch 2:

Dnešný človek sa nachádza v beznádejnej a krajnej situácii, do ktorej sa sám dostal. Všetky ľudské systémy bezvýchodne uviazli alebo zlyhali do takej miery, že už nedávajú možnosť, ktorá by zaisťovala bezpečnosť človeka. Technológia a veda dosiahli taký stupeň a takú rýchlosť, že duchovné chápanie ľudstva nie je schopné súbežne s nimi držať krok.

Svet má na obzore atómovú vojnu, ktorá by v extrémnych dôsledkoch privodila úplné vyhladenie života. Podľa udalostí vo svete sa zdá, že ľudstvo nepozná únik z hroziacej katastrofy. Sú však aj iné faktory, ktoré ukazujú na možnosť záchrany. Pomoc by priniesla iná, vyvinutejšia veda a technológia, než je pozemská. Táto perspektíva sa môže zdať fantastická tomu, kto o nej počuje po prvý raz.

Ak sa pozrieme do Biblie – Zjavenie Jána – a čo hovorili apoštoli s Ježišom o posledných dňoch ľudstva, nájdeme tam jasný popis nášho dnešného sveta i prejavy atómovej vojny a jej dôsledkov, ako aj obrazné symboly a náznaky o masovom presune a evakuácii ľudstva mimo Zeme.

Vývoj svetových udalostí pred blížiacim sa koncom sveta nebude pre ľudstvo spočiatku priaznivý, avšak vinou neho samého. Vďaka gigantickej záchrannej akcii z priestoru sa zavedie úplne nový spôsob života na Zemi, s kultúrou založenou na omnoho hlbšom pochopení vesmírnych zákonov, než aké doteraz Zem dosiahla.

Toto radostné Posolstvo má poznať každý, kto má záujem dodržiavať vesmírne zákony a chápať tieto veci. Tu je:

Pre túto Zem som Alfou a Omegou. Som skutočný, i keď prichádzam k vám z neba. Oslobodím vás od vašej biedy. Prinesiem vám mier.


Môj človek z mojej blízkosti žil na Zemi ako bežný pozemšťan. Použil som ho ako nástroj. Toto jeho Posolstvo má pre ľudstvo nesmierny význam a dosah. Nebol jediný, s kým máme spojenie. Všetkých si starostlivo vyberáme a presne dodržiavajú naše inštrukcie. Preto ich práca je obmedzená hranicami týchto inštrukcií.


Orthon je prostredníkom medzi mnou a Adamským, aby sa utvorilo spojenie so Zemou. Celú akciu však riadim cez Orthona ja. Zatiaľ nepoužijem svoje skutočné meno, kým nepríde môj deň!


Mnoho ľudí na Zemi bude prekvapených, keď sa stretnú tvárou v tvár s jednou z našich žien, ktorej pôvod nie je pozemský.


Rodí sa nová epocha, ktorej predchádzajú pôrodné bolesti.


Som vždy s vami, som Cesta, Pravda, Život.


Ľudstvo je na prahu totálnej premeny vo svojom myslení a etike.


Každý dostane svetlo Pravdy, keď príde čas. Nikto sa nemôže vyhnúť mojej vôli. Nič mi nemôže zabrániť, aby som dokončil svoje dielo.


Zavedie sa úplne iný spôsob života, ktorý si len ťažko dokážete predstaviť.


Nič na tejto Zemi nemôže zastaviť moje plány.


Každý má absolútnu slobodu, na nikoho nebude vyvíjaný duchovný nátlak a nič sa mu nebude vnucovať.


Spojenia, ktoré som nadviazal so Zemou, sú dokonalé a priame.


Až sa kľúče dostanú do správnych rúk a brány budú široko otvorené, potom sa moje prejavenie stane skutkom.


Ľudstvo nebude napadnuté inými civilizáciami, to by sme nepripustili. Bude napadnuté vlastnými prostriedkami a chybami. Až v hraničnej situácii pochopí ľudstvo svoje chyby a nemohúcnosť a prijme našu kozmickú pomoc s vďakou a porozumením.


Hodina nášho príchodu nemôže byť ľudstvu odhalená. Je naším tajomstvom a zostane ním až do nášho príchodu. Čas našej akcie nepoznajú ani tí, ktorí sú do nej zapojení – iba ja poznám presnú hodinu. V žiadnych proroctvách nie je udaný presný čas.


Nastane premena nielen duchovná, ale aj hmotná.


Objavenie sa nadľudskej pomoci v kríze očakávajú na celom svete rôzne, i keď ide o ten istý aspekt, podľa Biblie „druhý príchod Krista“, alebo „objavenie sa Syna človeka v oblakoch“.


Udalosti, ktoré boli predpovedané pred vekmi, sú teraz pred svojím naplnením. Ujal som sa vlády nad Zemou. Som ten, o ktorom sa písalo a hovorilo. Prejavením sa všade na Zemi.


Veľké svetové udalosti dostanú čoskoro rýchly spád. Nenechajte sa zachvátiť panikou. Dôverujte mi, vec je v mojich rukách.


Keď sa zrýchlia negatívne udalosti, nastane veľké súženie. To musí byť. Nikto nemôže uniknúť mojej vôli v naplnení svojho osudu.


Celý svet sa stane horúcim peklom, z ktorého povstane moje kráľovstvo ako vták Fénix.


Môj plán je dokonalý, všetko bolo pre túto akciu starostlivo pripravené. Každý bude umiestnený na takom miesta, aby to zodpovedalo jeho duchovnej výške. V dome môjho Otca je veľa príbytkov. Mám miesto pre každého, treba však urobiť určité odstupňovanie jedincov.


Vyvolení nech nepochybujú o mojej pomoci. Nič nebolo ponechané na náhode.


Musíte poznať, pochopiť a realizovať v bežnom živote vesmírne zákony, aby ste boli schopní duchovnej premeny, ktorá má teraz na Zemi nastať u tých, ktorí sa o to usilujú.


Duchovné a fyzické zmeny spolu tesne súvisia, preto budú prebiehať súčasne.


Duchovná premena zasiahne iba tých, ktorí budú na ňu pripravení. Ostatní by nové schopnosti mohli zneužiť a poškodiť môj vesmírny plán.


Človek sa domnieva, že svojimi teleskopmi vidí veľkú časť vesmíru, avšak vidí z neho menej ako jeden milimeter.


Na Zemi sa stanú veci, ktoré sa budú mnohým zdať kruté, sú však prirodzeným procesom, lebo spôsobia duchovné očistenie ľudstva.


Udalosti čoskoro nadobudnú takú rýchlosť, že len tí, ktorí porozumejú, budú zahrnutí do nášho plánu. Nedajte sa ovládať vonkajšími prekážkami, lebo duchovný vývoj je teraz prvoradý.


Pomoc poskytneme všetkým tým, ktorí porozumejú novému veku.


Tí, ktorí nechcú prijať nové duchovné poznatky, budú znášať obrovské duchovné aj fyzické utrpenie, lebo to im pomôže k duchovnému rastu.


Dnes ešte neznejú veľké výbuchy atómových zbraní na Zemi, ale hovorím vám, že nenechajú na seba dlho čakať. Dovtedy musíme byť na vašu záchranu pripravení.


Sľubujem vám, že každá kozmická loď bude na desatinu milimetra presne tam, kde má byť, než začneme svoju záchrannú akciu.


Pred mojím príchodom sa musia naplniť požiadavky Zákona, čo znamená, že len čo ľudia na Zemi pochopia vesmírne zákony, v tom okamihu prídeme fyzickým spôsobom, aby každý porozumel.


Vaša Zem nie je jediná, ktorá je v tomto slnečnom systéme obývaná ľudskými bytosťami. Je v nej viac planét, než ľudská veda pripúšťa.


Keby sme v tomto okamihu uskutočnili zmenu, ktorú máme v úmysle vykonať neskôr, netrvalo by ani 10 rokov a ľudstvo by padlo na tú istú úroveň ako teraz. Preto zmenu uskutočníme až vtedy, keď bude ľudstvo na prahu zúfalstva a beznádeje. Svojmu stavu, do ktorého sa samo priviedlo, porozumie novým duchovným poznaním.


Všetko a každý bude premenený tak náhle, že nikto nespozná ani sám seba. Bude to dejinný skok.


Názov tohto Posolstva – „Vesmírne spojenie“ znamená, že sa v príhodnom čase spojí Zem kozmickou záchrannou akciou s vyššími hmotnými svetmi.


V kritických chvíľach obráťte svoju pozornosť k prosbe za vesmírnu pomoc, za ktorej úspech ručím. Obráťte svoje myšlienky k Bohu.


Urobím so Zemou to, o čom sa ľudstvu ani nesnívalo. Na jednu sekundu sa Zem prestane otáčať okolo svojej osi. Od toho okamihu sa celkom zmení, mapa Zeme bude úplne nová.


Pre tých, ktorí neuspeli v škole života na Zemi, čas učenia uplynul. Nebudú sa tu ďalej vyvíjať, lebo zaostali.


Svet dostane od nás spoločný jazyk.


Nové pokolenie má veľa dôvodov na radosť bez ohľadu na to, čo sa stane s ostatnými. Tí, ktorí sa vrátia na Zem, dostanú nový spôsob existencie. Tí, čo zomrú budú v ďalšom vtelení pokračovať vo vývoji na nižších planétach.


Môj príchod bude revolučný, nič neostane z toho, čo existuje teraz.


Dnešná technická znalosť ľudí je taká dokonalá, že i vraždenie dosiahlo stupeň dokonalosti. Keby ľudstvu nebola podaná pomocná ruka zhora, všetky bytosti na Zemi by boli stratené.


Oheň bude použitý ako očistný prostriedok, spáli Zem a očistí ju.


Na Zemi budete žiť tisíc šťastných rokov. Budem stále s vami a budem vám ukazovať cestu vo vývoji.


Človeku bola daná slobodná vôľa, a preto aj k Bohu musí prísť sám zo slobodnej vôle. Nevnucujte teda moje slová tým, čo ich nechcú počuť.


Cirkev bola na Zemi zriadená preto, aby zvestovala moje slová. Zle však viedla moje dielo. Nebola mojou, iba niektorí ľudia z nej sú moji. Cirkev stojí pred svojím koncom.


Moja cirkev, ktorú na Zemi zriadim, bude vytvorená len zo skutočne veriacich, nie slepo veriacich. Nebude už len domom pri ceste, kam sa chodí v nedeľu. Bude tvoriť súčasť denného života. Všade bude vládnuť len úsmev, šťastie a spravodlivosť.


Mám už dosť kňazských rúch, chcem vidieť vykasané rukávy a činnosť. Nectí si ma ten, čo len číta a modlí sa so schúlenou hlavou, ale ten, kto je ochotný konať a pomáhať.


Všetky náboženstvá splynú v jedno, lebo sa zachovajú len tí najčistejší, schopní duchovnej premeny.


V novej ríši nebude človek v sedemdesiatich rokoch starý. Bude žiť tak dlho, ako žili jeho starovekí predkovia – šesťsto až tisíc rokov. Fyzické telo bude pod vplyvom vyvinutého ducha schopné v určitých fázach veku regenerácie – úplnej obnovy.


Vláda budúceho veku bude úplne iná ako teraz. Svet bude riadený z jedného miesta. Vládnuť budú iba tí, čo dosiahli plné duchovné pochopenie a budú ho šíriť aj ostatným, aby všetci mohli kráčať v nekonečnej láske a múdrosti.


Prídem k ľuďom fyzicky, aby získali lepšie pochopenie Boha.


Zem vstúpi do vyššieho stavu vedomia. Aj vedomie celej galaxie bude pozdvihnuté.


Keď sa vráti človek späť na Zem, bude prázdna a holá. Žiadna ľudská bytosť by tu nebola schopná žiť, keby jej nebola poskytnutá ďalšia pomoc zhora.


Keď budete žiť podľa vesmírnych zákonov, silnejší článok vždy pomôže slabšiemu. Aj vy budete potom pomáhať nižším svetom, ktoré sú pod vami.


V tisícročnej ríši sa človek pozdvihne na takú vysokú duchovnú úroveň, že už neskôr nebude potrebovať fyzické telo, aké má dnes. Zem sa bude postupne dvíhať vyššie a aj človek sa stane čisto duchovnou bytosťou, a tým porozumie lepšie svojmu Bohu.


Nové poznanie dostane človek aj v priestore mimo Zeme.


Vaše rastliny budú oveľa krajšie. Zvieratá budú žiť v harmónii, lebo ich vaše vedomie už nebude ohrozovať.


Modlitba „Príď kráľovstvo tvoje“ sa naplní v novej ríši.


Kto bude počúvať môj hlas a uverí, že som Ten, ktorý má prísť, bude z kozmického priestoru svedkom toho, ako sa Zem očistí ohňom. Potom zostúpi späť na Zem a bude žiť s novým porozumením, v dennom styku so mnou.


Veda vie o veľkých zmenách, ktoré sa udiali vo vývoji rastlín a zvierat, avšak nevie si vysvetliť, ako sa udiali. Boli nazvané mutáciami, ktoré pozostávajú z rýchlych skokov nahor. Podobná zmena – mutácia – sa teraz stane s ľudstvom.


Duchovné porozumenie ešte nebude celkom dokonalé, ale bude pozdvihnuté tak vysoko, že život v porovnaní s terajším sa stane rajom na Zemi.


Milióny ľudí budú pozdvihnuté na vyššiu priečku života, kde bude všetko prebiehať úplne inak.


Pretože človek má slobodnú vôľu, bolo mu dovolené zájsť tak ďaleko, až k sebazničeniu, aby videl, čo stvoril vo svojom neporozumení. Naša pomoc bude poskytnutá všetkým tým, ktorí sa na ňu pripravia poznaním vesmírnych zákonov a prosbou Boha o pomoc. Keď zúfalstvo dosiahne najvyšší stupeň, vtedy fyzicky prídeme.


Podľa Biblie prídem v oblakoch s nebeským vojskom.


V priebehu pol roka po katastrofe bude Zem znova zregenerovaná a schopná nového života.


Zákon karmy ja taký, že každý čin sa vracia k svojmu pôvodcovi. Ním sa automaticky riadi škola života. Človek zbiera svoje skúsenosti pomocou omylov, ktoré robí. Kľúčom k oslobodeniu od karmy je poznanie zákonov života.


Oznamujem vám moju pomoc už teraz, aby ste boli na ňu pripravení a s dôverou na ňu čakali. Nikomu sa neukazujeme bez prípravy, ani našim vyvolencom, vlastným ľuďom, ktorí žijú na Zemi s poslaním.

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 25.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Zavri ústa! O tom predsa nechceš počuť!

Komentár nie je potrebný...

https://www.youtube.com/watch?v=VeEfw7xgwwA

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 24.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Co dělají chemtrails s vaším mozkem

Rozhovor Curta Lindermana s Dr. Rusellem Blaylockem (neurolog--chirurg) o zhoubných zdravotních účincích "chemtrails" a o programu geo-manipulace, která je na nás uplatňována tajně, bez veřejného svolení.

https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI

J.A.S.

Dátum: 24.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Verejné priznanie

Už to ani netaja, ale otvorene o tom hovoria, čo ešte včera bolo považované za konšpiráciu. Vlk v kožuchu baránka:

https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE&feature=youtu.be

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 19.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Slnko 2015

Behom jedného týždňa sme boli svedkami troch nebeských úkazov, ktoré stoja za pozornosť. Vlastne zatiaľ len dvoch, lebo ten tretí úkaz môžeme zajtra pozorovať na oblohe, hoci všetky tri sa týkajú našej najjasnejšej hviezdy - Slnka.

Prvým bola Slnečná erupcia - 13.3.2015 - najväčšia v tomto roku, ktorá v týchto dňoch zasiahla aj planétu Zem: https://www.aktuality.sk/clanok/272240/na-zem-mieri-slnecna-erupcia-moze-sposobit-vypadky-komunikacie-aj-gps/

https://www.youtube.com/watch?v=_Z1ZER2cNaM

Druhým úkazom, ktorý ma súvis s tým prvým, je polárna žiara, ktorú následné bolo vidieť dokonca aj zo Slovenska, taká silná a jasná bola: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/349087-uzasne-divadlo-nad-malou-fatrou-polarna-ziara-bola-viditelna-aj-zo-slovenska/

https://www.astro.cz/na-obloze/slunce.html

A tretím úkazom, ktorý nás zajtra čaká, je zatmenie Slnka, ktoré bude v dopoludňajších hodinách, a ktorý bude možné pozorovať aj zo Slovenska, teda nenechajte si to uniknúť, lebo ďalšie bude až v roku 2021: https://www.astro.cz/na-obloze/slunce/zatmeni-slunce/zatmeni-slunce-v-letech-2011-2020/zatmeni-slunce-20-brezna-2015.html

https://lubos2226.blog.pravda.sk/2015/03/19/zajtrajsie-dlhoocakavane-zatmenie-slnka-aktualne-doplnenie-presnych-udajov-k-tomuto-ojedinelemu-vesmirnemu-ukazu/


A ešte niečo zo 6.3.2015: https://www.youtube.com/watch?v=MpDzMYYuCCA

Ján Anton Sloboda.

Dátum: 20.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Zatmenie Slnka 20.3.2015

https://www.youtube.com/watch?v=fF8gGQOLX_w

https://www.youtube.com/watch?v=XHYrdWzRT6A

Dátum: 20.03.2015

Vložil: Michal Lazor

Titulok: Re:Slnko 2015

Ak naši mimozemskí bratia a sestry dokázali "skrotiť" lepšie povedané usmerniť obrovskú silu Slnka, je jasné, že kde sú oni a kde sme my. Rozdiel je priepastný. Je to dôkaz toho, kde sme mali byť aj my pozemskí ľudia, keby sme sa vyvíjali harmonicky, v rovnováhe ducha a rozumu. Jednostranné orientovanie sa na rozum nás prikovalo k hmote a ešte sme na to pyšní. Bolo by to smiešne, keby to nebolo tragické. V blížiacej sa 1000 ročnej ríší musí pozemské ľudstvo dobehnúť zameškané. Nebude to žiadna slasť, ani odmena. Naopak. Ríša cukru a biča. Ale pre tých čo sa prispôsobia, to bude rajom na Zemi.

Dátum: 22.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Slnko 2015

Lidé nikdy neslyšeli a nedbali výstrah. Proto nyní stojí v tom zhroucení, které podle přírodních zákonů nastává a bude pokračovati. Na tomto místě přirozeného vývoje dnes stojíme.

Poněvadž lidští duchové prokázali úplnou neschopnost poznat svou úlohu v tomto stvoření, protože prokázali svou nechuť k plnění tím, že zamítli a nesprávně vykládali všechny výstrahy proroků a povolaných, ba dokonce i výstrahy samotného Syna Božího a zpečetili své nepřátelství jeho ukřižováním, zasahuje tentokrát Bůh násilím.

Proto tisíciletá říše!

Pozdějšímu stvoření může býti pomoženo již jen násilím, právě tak jako lidstvu, které prokázalo, že se svobodným chtěním nepohybovalo se nikdy tak, aby šlo správnou cestou, kterou ve stvoření jíti musí, aby bylo takovým, jak chtěl Bůh a působilo požehnaně jako takoví tvorové, jakými skutečně jako duchovně existující jsou.

Z toho důvodu bude lidstvo nyní v soudu zbaveno práv, bude vyděděno z dosavadního práva, kterým lidská vůle ovládá toto pozdější stvoření jako vedoucí a formující! Lidstvo bude na tisíc let zbaveno práv, aby konečně mohl nastati mír a snaha ke Světlu podle prazákonů ve stvoření, jimž se člověk stavěl dosud nepřátelsky vstříc.

Možnost a záruka dlouho vytoužené říše míru přináší tedy sama vydědění všech dosavadních práv lidstva v pozdějším stvoření! Tak stojí člověk před svým Bohem! Za to musí se nyní zodpovídati. To jest smysl a nutnost tisíciletého království Božího zde na zemi. Je to smutná pravda a pro toto lidstvo nemůže býti již nic více zahanbujícího!

Místo toho jsou lidé pyšni na toto zaslíbení ve svém bezuzdném velikášství! Toto zbavení práv bude přivozeno nejprostším způsobem a to tím, že do tohoto pozdějšího stvoření postaví se Bohem k tomu vyslaná vůle, která stojí výše než všechno lidské chtění! Tato skutečnost sama dostačí, aby všechna lidská práva ve stvoření přirozeným způsobem spoutala! Tak bude to Boží vůle, seslaná v mase a krvi, které se nemůže účinně vzepříti všechno lidské chtění a jež bude vládnouti a vésti ve stvoření jedině svým bytím. Podle prazákonů stvoření všechno se musí podle ní říditi, protože z ní kdysi mohlo povstati a jest a zůstane od ní odvislé.

Při soudu jest tedy mezi těmito pozemskými lidmi Božská vůle sama. Samočinně uvolňuje soud k rychlému řešení a povede pak sama k novému vybudování, jak to má býti k požehnání všech tvorů celého stvoření, aby se na tom lidstvo učilo prožitím!

Tak bude tisíciletá říše školou pro lidstvo, ve které se má učit, jak má státi v tomto pozdějším stvoření, jak má myslet a jednat, aby vyplnilo svou úlohu správně a tím samo bylo šťastno!

Pro tisíc let jest za tím účelem lidská vůle jako vládnoucí v tomto pozdějším stvoření jen podvázána, když dříve v soudu bude zničeno vše, co bylo falešně zaseto a falešně vedeno!

Během tisíce roků bude vládnouti jedině Božská vůle, které musí se podříditi každý lidský duch, který mohl obstáti v soudu!

Božská vůle sama nezůstane však na zemi v krvi a mase po tisíc let, nýbrž po vykonané výstavbě odejde vzhůru do hradu Grálu. Na jeho místě bude však vládnouti na zemi během těchto tisíce roků vždy nositel jeho vůle, který s ním bude přímo spojen. Bude to vždy jeden z Prastvořených, čistě duchovních, který již svým původem, věděním a mocí bude daleko převyšovati lidské duchy tohoto pozdějšího stvoření, kteří všichni patří jen k vyvinutým. Bude to vždy rytíř svatého Grálu, z hradu, kde dříve byl již připraven, aby byl nositelem meče Imanuelova, nositelem Božské vůle.

Bude vždy nazýván nositel meče, poněvadž ve své úloze bude plniti slovo Imanuelovo, to slovo, které jest duchovně označeno jako meč. Bude pak vládnouti na zemi ve jménu svého Pána. A každý nový vládce na zemi během tisícileté říše bude vždy jen jeden z Prastvořených, který bude poslán z Grálu. Nijak jinak. V tom jest záruka, že tento Bohem určený čas zůstane také takovým, jakým podle vůle Boží býti má.

Po uplynutí těchto tisíce roků nebude již vyslán žádný nový Prastvořený. Tím bude vráceno lidstvu opět právo jeho vůdcovství v tomto pozdějším stvoření. V této době musí se již naučit říditi se zcela přesně podle prazákonů stvoření, aby působilo v tomto pozdějším stvoření, k němuž patří a patřiti bude, jen k požehnání tak, aby našlo pravé štěstí.

Nastane-li však potom ještě jednou selhání, jako dosud, tak musí počítat lidstvo s úplným zničením!

Taková jest říše tisíce let a její účel! Lidstvo ve své domýšlivosti a v představách o své důležitosti představovalo si ji úplně jinak. Bude se však učit a musí prožít, jaká skutečně jest! Také v tom jest pouze milost Boží pomoci těm, kteří jsou skutečně čistého chtění! Jinak byli by ztraceni se zavrženými! Po tomto soudu nemůže obstáti již nikdo, kdo nejde správně v prazákonech stvoření, kdo tedy nežije podle vůle Boží! ABDRUSHIN - Říše tisíce let.

Dátum: 25.03.2015

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Re:Slnko 2015

Michal pekné ste to napísal: "Ríša cukru a biča. Ale pre tých čo sa prispôsobia, to bude rajom na Zemi." Len súhlasiť sa dá...

Ján Anton Sloboda.<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46 >>