FAKTY X: Tají NASA UFO pri vesmírnej stanici ISS?

24.02.2018 17:05

Ešte ich to asi baví, zatajovať to, čo už je faktom....Všetko je už pripravené na príchod Syna Človeka v oblakoch a následne únos vyvolených....

 

*****************

 

 

Na internete sa už aj vďaka dostupnejším technológiám pravidelne objavujú nielen fotografie, ale už aj živé videá z Medzinárodnej vesmírnej stanice ISS. Diváci na celom svete tak môžu naživo vidieť okolie ISS a čo sa tam práve deje, no i zaujímavý pohľad na našu planétu Zem.

 

 
A práve vďaka videám vysielaných naživo z ISS sa už niekoľkokrát stalo, že sa pri vesmírnej stanici objavili neznáme lietajúce objekty. Čo je však ešte zaujímavejšie, takmer okamžite ako sa objavili, bolo živé vysielanie prerušené. Snaží sa pred nami NASA niečo utajiť?

Čo lieta okolo ISS?
Vďaka rôznym internetovým kanálom a sociálnym sieťam sa už množstvo priaznivcov vesmíru dočkalo aj pravidelného on-line prenosu z ISS. Okrem astronautov, ktorí divákom ukazujú rôzne experimenty vo vnútri vesmírnej stanici, je krásne vidieť aj bezprostredné okolie a nádherný výhľad na našu Zem.Prvý veľmi podivný objekt bol zaznamenaný 7. októbra 2014, keď Gregory Reid Wiseman z NASA a Alexander Gerst z ESA (Európska vesmírna agentúra) vykonávali opravu na ISS. V ich pozadí kamera zachytila neznámy objekt, ktorý NASA v tom čase nevedela identifikovať. Podľa expertov z NASA však malo ísť len o odraz vo vnútri kamery, keďže objekt bol nehybný.

 
V júni 2015 však už počas priameho prenosu z ISS diváci zbadali tri neznáme predmety, ktoré ako keby vyleteli zo zemskej atmosféry. V tom momente však NASA prerušila on-line prenos a diváci preto začali poukazovať na to, že to bolo kvôli UFO. NASA tento výpadok komentoval slovami, že sa „v rámci experimentu High Definition Earth momentálne prepínajú kamery alebo sme svedkami dočasnej straty signálu z ISS."

V auguste 2015 sa však vypnutie priameho prenosu zopakovalo opäť, keď kamery NASA zachytili pri vesmírnej stanici vzdialený ružový a zlatý objekt. Toto video však bolo opäť zverejnené priamym pozorovateľom, ktorý si on-line video nahral. Posnažil sa niekto v NASA opäť o náhle vypnutie kamery práve z tohto dôvodu? Úrad NASA to však odmietol, pretože malo ísť o náhly výpadok prúdu.


V septembri 2016 sa však na záberoch z ISS opäť objavil veľký žiarivý objekt, ktorý letel smerom od Zeme a za sebou zanechával stopu. Odborníci preto vylúčili, že by mohlo ísť o nejaké vesmírne smeti, ktorých je v okolí Zeme už naozaj veľké množstvo, a vylúčený bol aj satelit. Než to však dokázal niekto identifikovať, on-line prenos z ISS bol zase, ako už veľakrát predtým, náhle prerušený. Bola to len ďalšia náhoda, alebo zámer?

Čo NASA tají?
Viacerí diváci, ktorí živý prenos z vesmírnej stanice pozerali, obvinili NASA z ďalšieho zámerného vypnutia kamery. Jeden z divákov si však zachytenie tohto objektu nahrával na video a zverejnil ho na internete. Pochopiteľne to zaujalo nielen laikov, ale aj odborníkov. Všetci sa právom pýtali, čo to bolo, a prečo sa NASA k tomu vôbec nevyjadrila?K podobnej udalosti totiž prišlo o pár dní neskôr, teda 3. októbra 2016, keď sa do záberu kamery dostala veľká farebná guľa, ktorá akoby bez pohnutia visela vysoko nad Zemou. Kamera však v tomto prípade guľu niekoľkokrát priblížila a zase oddialila , no počas krátkej chvíle objekt z vysielania zmizol a on-line prenos bol opätovne ukončený. Diváci preto NASA upodozrievajú z toho, že zakaždým, keď sa pri ISS objaví nejaký záhadný neidentifikovateľný objekt, je priamy prenos ukončený.

Prečo to NASA robí a čo tým sleduje? Po veľkej kritike sa napokon k týmto incidentom vyjadril aj úrad NASA. V oficiálnom vyhlásení bolo uvedené: „Prenos nie je vypínaný manuálne, všetko je uskutočňované automaticky. Nikto nesedí pri ovládacom paneli, ale niekedy dochádza k výpadkom signálu na niekoľko sekúnd až minút."

Naozaj dochádza úplnou náhodou k vypnutiu priameho prenosu vždy, keď sa pri vesmírnej stanici objaví neznámy objekt? Dá sa takémuto tvrdeniu NASA veriť? Mnohí ľudia, ale aj odborníci o tom veľmi pochybujú a právom si myslia, že NASA ľuďom na Zemi niečo zámerne zatajuje. Otázkou je, čo?

 

 

 

 

 

Zdroj: https://magazin.centrum.sk/spektrum/fakty-x-taji-nasa-ufo-pri-vesmirnej-stanici-iss/899148.html