Dátum: 30.05.2021

Vložil: JAN.

Titulok: Re:pred Slávnosťou Svätej Holubice 2021


Abdrushinove prehlásenie z 26. 10. 1939:

„Na týchto mojich slovách nebolo pozmenené ani to najmenšie. Ešte dnes ich môžeme čítať presne tak ako od počiatku a môžu platiť ako dôkaz a základ mojej odpovede.

Také, aké sú ešte dnes, boli od počiatku. Ak sa u toho alebo onoho človeka posunie alebo zmení vlastné presvedčenie v dôsledku iných vplyvov či úmyslov, tak mi preto nemôže byť vyčítaný akýkoľvek úmysel podvodu.

Z mojej strany sa nič iné nestalo a nebolo nič zmenené, ale všetko zostalo tak, ako bolo, slovo za slovom. A tieto slová sú mojím nezmeneným, plným presvedčením, ku ktorému som nikdy nechcel žiadneho druhého človeka presviedčať, pretože mám z práce samotnej iba radosť a je mi ľahostajné, kto a koľko ľudí potom povie, že je to aj ich presvedčením.“

Hádam si niekto nemyslí, že kvôli ľudskému duchu, ktorý je lenivý prijať a pochopiť Slovo Božie by urobil sám Duch Svätý Duch Pravdy Syn Človeka Syn Svetla a Boha IMANUEL ABDRUSHIN škrt čo len jednej vety? To potom s takýmto jedincom vyzerá veľmi zle, ak necíti, že Slovo od Boha je nemenné a večné, teda čo bolo raz vyrieknuté skrze ABDRUSHINA bude platiť navždy.

Aj o tom je triedenie, veriť na 100% Bohu a jeho Pravde, alebo veriť tomu, čo bolo zámerne vybraté a škrtnuté druhou rukou a nie samotnou rukou Syna Svetla ABDRUSHINA:

https://slovopravdy.weblahko.sk/Kto-prepracoval-PG.html

J.A.S.

Pridať nový príspevok