Dátum: 16.01.2024

Vložil: Peter Franko

Titulok: Re:Re:Zaujímavý úkaz na oblohe...

Čistota 2
Práve naopak, zasa ja toto považujem za dôležité. Upozorňovať na falošné znamenia, ktoré ešte len prídu a budú sa tlačiť do pozornosti z každej strany.

Však aj Pani Makedonová považovala za zvlášť dôležité upozorňovať na falošné zjavenia. Zvlášť na to upozorňuje vo VZ2 na str. 241, otázka 285: „ Mali by sme poznať: - rozdiel medzi pravými a falošnými zjaveniami, médiami a učiteľmi“. Teraz by som to ja doplnil o poznanie rozdielu medzi pravými a falošnými znameniami.

Práve toto treba robiť, upozorňovať na to čo je pravé a čo je nepravé v súvislosti s tým čo priamo súvisí s Posolstvom Grálu a Večnými Zákonmi.

Najbližšia očakávaná udalosť je znamenie Syna Človeka. Všetko ostatné považujem za nepodstatné, tak ako som písal na tomto fóre v príspevku „ Čistota“ dňa 8.1.2024. Práve v tomto treba dodržiavať čistotu v našom pôsobení. A nie bez uváženia prebrať hocičo od hocikoho. Tak ako sa na tomto fóre už neraz stalo. A tiež to súviselo s blížiacimi sa udalosťami.

Však otázne je, načo je dobré poukazovať na všelijaké úkazy na „oblohe“, správne by malo byť na „monitore“. Mne stačí sila vlastného presvedčenia , že sa to stane. Nepotrebujem si to utvrdzovať niečím iným, z nejakých iných zdrojov. Jediným zdrojom, ktorý úplne postačuje je Posolstvo Grálu a Večné Zákony.

Pridať nový príspevok