Dátum: 19.02.2024

Vložil: maria

Titulok: Re:Otázka?

Ja som sa už zaoberala s touto otázkou ešte vtedy, keď sa objavila správa o obrovskej trhline v Afrike.
/Kolosálny rozpad je spojený s East African Rift System (EARS), jednou z najväčších trhlín na svete, ktorá sa tiahne nadol na tisíce kilometrov cez niekoľko krajín v Afrike. Trhlina vedie cez územie Etiópie, Keni, Demokratickej republiky Kongo, Ugandy, Rwandy, Burundi, Zambii, Tanzánie, Malawi a cez Mozambik./
Hneď ma napadla myšlienka, či sa neoddeľuje aj Ríša IS-RA . Vyhľadala som si bližšie informácie o ríši z knihy „Z doznených tisíciletí“ na str. 90: ...choď na juh, potom sa otoč na západ, choď až k veľkej rieky a popri nej pokračuj smerom k jej prameňu. ...
/V bohatých horách Burundi, 70 míľ juhovýchodne od rušného mesta Bujumbura, sa nachádza najjužnejší prameň rieky Níl – možno. V skutočnosti existuje mnoho prameňov Nílu. Ale tento horský potok v Burundi je pravdepodobne najjužnejším prameňom rieky, ktorá sa vinie cez niekoľko krajín, kým sa vlieva do Stredozemného mora. Má tiež pyramídu./
Lenže som sa v internete dozvedela, že záhada prameňa Nílu je dodnes neobjasnená . To zastavilo moju zvedavosť.

Pridať nový príspevok