Dátum: 27.02.2024

Vložil: JAN.

Titulok: Re:Veľký februárový obrat v mojom živote... - Pokračovanie



A ja som nechápala, že prečo práve dobrý človek musí najviac trpieť a ten zlý, tomu sa darí. A na to, aby som pokročila ďalej, ma doviedla Joga, ktorá hovorí to, že jestvuje zákon karmy, že karma je vlastne osud človeka, v ktorom sa dozvie, že vlastne to, čím je človek bitý v živote, sú jeho chyby, ktoré robil vo svojich predchádzajúcich životoch. Na rozdiel od kresťanstva, že človek žije iba raz a za ten jeden život sa zdokonalí alebo nezdokonalí a podľa toho ide buď do neba alebo pekla, joga mi podávala takú prijateľnejšiu cestu na pochopenie tohto života tu.

Keď som pochopila tento zákon karmy, tak som pochopila príčinu nespravodlivosti na Zemi. Lenže potom som chcela pochopiť, že vlastne prečo sa zdokonaľujeme, aký to má význam. A na to, aby som to pochopila, prečo sa zdokonaľujeme, som musela pochopiť pôvod človeka. Odkiaľ pochádza človek? Prečo sa má zdokonaľovať? Čo bude potom, keď sa zdokonalí? Chcela som vedieť.

A vtedy prišla pomoc, prišla ku mne kniha, ktorá mi osvetlila všetky odpovede na doteraz nezodpovedané otázky. A bola to kniha „VO SVETLE PRAVDY“.

Keď som dočítala tohto autora, tak som pochopila, že konečne na Zemi jestvuje prameň, z ktorého človek môže čerpať donekonečna. Myslela som si po prvom prečítaní, že som knihu celú pochopila a že na všetko mám už odpovede. Ale predsa prichádzali pochybnosti a najmä o pôvode autora. To, čo On o sebe písal, sa mi zdalo také neuveriteľné. On písal, že vlastne On je Duch Pravdy, ktorý je v Biblii oznamovaný, ktorý mal ľudom priniesť poznanie o tom, kto je človek, že sa blíži súd, čo to je, prečo príde. A začala som knihu znovu čítať. A čím viac som ju čítala, tým viac som nachádzala odpovede, tým viac som nachádzala nové miesta, ktoré som si predtým vôbec nevšimla. A tým viac som nachádzala odpovede, že vlastne autor píše, prečo ho cirkev nechce prijať. On to vedel, prečo ho neprijíma, On tam to vysvetľuje.

Bola som z toho taká zmätená, že On vlastne prišiel ako druhý Kristus. Tak ako prvého Krista nikto nespoznal, ani jeho nechcel nikto spoznať, a práve cirkev ho nechcela spoznať. Skôr ho spoznali materialisti, ktorí neboli pokrivení žiadnymi náboženskými dogmami a tí ho vlastne šíria ďalej.

Na moje veľké prekvapenie, asi tak dva roky po prečítaní knihy „VO SVETLE PRAVDY - POSOLSTVA GRÁLU“, som sa dozvedela, v mojej knihe to podrobne píšem, že ja som sa narodila na Zem vlastne s poslaním, aby som pokračovala v poslaní tejto knihy POSOLSTVA GRÁLU.

Bola som z toho šokovaná, lebo sa mi to zdalo neuveriteľné, že prečo práve ja? Ja som ešte nepoznala svoj pôvod, ja som sa považovala za normálnu ženu, za normálneho ľudského ducha, ako píše autor Posolstva Grálu. A bolo mi to nepochopiteľné, že prečo ja by som mala byť pokračovateľkou toho poslania. Až keď mi bolo povedané, od koho mám to poslanie, keď som sa pýtala, že od koho mám poslanie pokračovať v tomto diele, a keď som sa dozvedela, že toto poslanie mi dáva Syn Stvoriteľa, tak som bola šokovaná, nechcela som tomu veriť, že ako je to možné, že tak vysoko.

Keby mi niekto povedal, že nejaká vyššia civilizácia, tak ešte by som tomu uverila, ale aby priamo Syn Stvoriteľa mi dával poslanie, to sa mi zdalo nadnesené, neskutočné. A potom, keď som to prijala, tak mi bolo povedané, že mám napísať knihu, zjednodušenú formu jeho Posolstva Grálu, lebo väčšina ľudí v dnešnej dobe nemá čas na prečítanie tisíc stránkovej knihy, a keďže sa všetko urýchľuje, tak aby mali ešte dostatok času sa dozvedieť určité pravdy určití ľudia, nie všetci, ale tí, ktorí majú vedieť, ktorí na to majú, ktorí sú dostatočne duchovne vyvinutí.

V tejto knihe - (vo Večných zákonoch), zároveň dostanú ľudia ešte nové informácie, ktoré nie sú ani v Posolstve Grálu. Ale nebolo mi povedané, ako že sa dozviem počas písania. Tak mi bolo povedané, že okrem Posolstva Grálu si mám ešte prečítať aj Bibliu. To ma veľmi prekvapilo, lebo som sa trochu bála, že ako to ešte stihnem, že také hrubé knihy a onedlho mám písať knihu. Ale keď to tak malo byť, tak som sľúbila, že to tak urobím. Až pri písaní knihy som potrebovala Bibliu na to, že vlastne cez ňu som pochopila svoj pôvod.


Pridať nový príspevok