Dátum: 03.04.2024

Vložil: silasvetla

Titulok: Re:Voliť či NEvoliť?

Aj ja som sklamaný volič Harabina. Dopadlo to, ako dopadlo, ale v druhom kole voliť jednoznačne treba!!!

Kto nejde voliť, podporí najväčšie zlo, ktoré síce je u nás v menšine, ale do poslednej nohy sa dokáže zmobilizovať.

Nie som fanúšik Pellegríniho. Keby bol pri moci cez COVID bol by nás všetkých zaočkoval – sám sa tak vyjadril. Podlieha vplyvom globalistického západu. Na druhej strane aspoň dokáže jednať na každú stranu – urobí krok sem, krok tam, čím nás bude v zahraničnej politike držať na ako-tak neutrálnej pôde. Snažil by sa o „vnútropolitické zmierenie“. Jednoznačne je menšie zlo.

Korčok je bezcharakterný had. Slúži tomu kto mu zaplatí. Slúžil by aj Mongolom, či Moslimom keby sem prišli. Momentálne slúži najväčšiemu liberálno-rozumovému zlu aké je na Zemi. Na príkaz svojich pánov nás bez rozmýšľania zaočkuje, zavedie elektronickú identifikáciu, bezhotovostnú platbu a samozrejme aj začipuje. Plánovane nás zavedie aj do vojny!

Fráza kto volí Tchorčoka, volí vojnu – je plne pravdivá.

Preto ma šokuje že pre niekoho je táto karikatúra človeka voliteľná! /rešpektujem slobodnú vôľu , ale aj tak ma to šokuje že čitateľ Večných zákonov má také plány/

Rátať s tým, že by sa voľby mohli vyhlásiť za neplatné je tiež absurdné. Ak sa prvé kolo falšovalo, to si nikdy nikto neprizná, Ficovci by si stým priznali vlastné ovplyvňovanie, čo nikdy nespravia. Nikto nikoho žalovať nebude.

Voliť ale jednoznačne treba! Podľa vlastného svedomia a vedomia.

Bodaj by takto rozmýšľalo aspoň 70% obyvateľstva – bolo by rozhodnuté. Čím bude volebná účasť nižšia, tým pravdepodobnejšie že liberálne zlo sa znova zahniezdi v prezidentskom paláci.

Pridať nový príspevok