Aké lietadla?

30.09.2014 19:42

Zopár kilometrov od Bratislavy to dňa 24.9.2014 o 18:09 hod vyzeralo na oblohe takto. Jedno lietadlo s „kovovým aerosolovým koktejlom“ za druhým, v priebehu hodiny možno aj dve desiatky „sprejovacích“ lietadiel, bez možnosti identifikácie. 

 

 

Ani sa teda netreba čudovať, že na programe https://www.flightradar24.com/  vidieť v tom istom čase najbližšie lietadlo v blízkosti Bratislavy kdesi v Rakúsku nad dedinou Pachfurth, čo je skoro 30 km od centra Bratislavy. Žiadne NORMÁLNE verejne identifikované lietadlo by teda podľa tohto programu nemalo letieť blízko Bratislavy.

Otázka: Aké lietadlá, bez verejnej identifikácie, vypúšťajú aj na hlavné mesto SR čosi, čo podľa mnohých svedectiev z celého sveta (stačí si iba do google dať „chemtrails“) spôsobuje na flóre a faune, na našom životnom prostredí a zdraví obrovské devastačné škody? Ak by to nemala byť pravda, PREČO také UTAJOVANIE a TICHO!? Kto to financuje? Kam sa podeli všetci tí environmentalisti a „zelení“?

(Nech nikoho nemýli ten čas vpravo hore UTC 16:09, pretože to je centrálny čas, ktorý je oproti nášmu letnému času, v tomto prípade 18:09 hod,  posunutý o 2 hodiny)

 

Jozef Potúček.